Weź udział w konkursie kulinarnym z Karolem Okrasą. W Prudniku!

0

Jeszcze tylko dziś (31 sierpnia) można zgłosić się do udziału w konkursie kulinarnym z udziałem znanego kucharza Karola Okrasy.Czy jest coś bardziej fascynującego niż smak lasu? Zapachy, tekstury i smaki natury są niezrównane, a teraz masz okazję podzielić się swoją kulinarną interpretacją tego magicznego miejsca. W dniu 10 września, na prudnickim rynku, odbędzie się niezwykłe wydarzenie kulinarne z okazji 10. Memoriału im. Stanisława Szozdy. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów gotowania, miłośników natury oraz entuzjastów smaków do udziału w konkursie kulinarnym #Dobre_z_lasu.

Jak wziąć udział?

Na konkurs można zgłosić się jako Koło Gospodyń Wiejskich lub szkoła o profilu gastronomicznym. Waszym zadaniem jest przygotowanie dowolnej potrawy, w której główne składniki pochodzą z lasu. Musicie dostarczyć 25 porcji swojej potrawy do degustacji.

Lista produktów, które możesz wykorzystać, znajduje się na stronie internetowej https://www.dobrezlasu.pl/home. To prawdziwa skarbnica smaków, które czekają na odkrycie!

Ocena i nagrody

Oceny przygotowanych potraw dokona niezwykle utalentowany i znany szef kuchni, Karol Okrasa. To doskonała okazja, aby pokazać swoje umiejętności przed jednym z najlepszych w tej dziedzinie.

Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody:

  • pierwsze miejsce: 1000 zł,
  • dwa wyróżnienia: po 500 zł.
  • pozostali uczestnicy nie zostaną jednak pominięci – każdy z nich otrzyma dyplom uznania oraz zwrot kosztów w wysokości 200 zł.

Do zobaczenia 10 września 2023 r. na prudnickim rynku!

Regulamin konkursu TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here