Rehabilitacja Dariusza Bodurki

0

Niestety potrzebna jest kolejna pilna charytatywna zbiórka. Dotyczy prudniczanina. Przyłączmy się do akcji.

Na ZRZUTKA.PL zbierane są środki potrzebne na rehabilitację po urazie głowy 17-telniego chłopaka, którego życie zmieniło się z dnia na dzień. Uraz głowy doprowadził do obrzęku mózgu, co spowodowało sparaliżowanie części ciała.

Darek nie jest w stanie sam spożywać posiłków i utrzymywać równowagi przy siedzeniu jak i nie porusza się samodzielnie. W obecnej chwili znajduje się na oddziale intensywnej terapii w szpitalu i oczekuje na miejsce w ośrodku rehabilitacyjnym.

Darek przed wypadkiem był bardzo aktywnym chłopakiem, angażował się w wiele spraw. Grał na instrumentach; trąbce, pianinie oraz bardzo angażował się w sprawy szkolne i brał udział w ciekawych wydarzeniach. Darek jest uczniem 4 klasy I Liceum Ogólnokształcącego w Prudniku. Bardzo inteligentny, chętny do brania udziału w różnych konkursach i laureat wielu z nich.

Jak czytamy na portalu:

Bardzo ważny jest tutaj czas – zbieramy na ośrodek rehabilitacyjny, im szybciej uda się uzbierać jakąś kwotę, tym szybciej pomożemy mu w rozwoju i zapobiegniemy postępowaniu zmianom w mózgu. Czas jest kluczowy i każda złotówka jest na wagę złota. Liczymy na wasza pomoc i dobre serce.

Błagający o pomoc rodzina oraz przyjaciele Darka.

Rehablitacja Dariusza Bodurki | zrzutka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here