Będzie strajk rolników w Prudniku

13

Na piątek 1 września liderzy opolskich struktur AgroUnii zapowiedzieli strajk w Prudniku i Głębinowie.

– Na terenie całego województwa opolskiego w godz. 12:00-14:00, nie patrząc na barwy, wyjeżdżamy ciągnikami, kombajnami w swoich miejscowościach, żeby pokazać sprzeciw niskim cenom zbóż, mleka i innych towarów rolno-spożywczych. To także Twój strajk!!! Zaprotestujesz – walczysz o swoje! Będziesz siedział w domu – nie licz na to że cokolwiek się zmieni!! Chcesz się z nami spotkać, przyjedź do Prudnika lub do Nysy – wzywają organizatorzy akcji.

W Prudniku punkt zbiórki znajdować się będzie przy ul. Meblarskiej 2 (godz. 12:30), w a Głębinowie o godz. 14:00. Strajk będzie miał charakter przejazdu kolumny pojazdów drogami publicznymi. Jak nas poinformował Arkadiusz Kożuszko, pełnomocnik AgroUnii w województwie opolskim, w Prudniku ma się pojawić Michał Kołodziejczak, lider ugrupowania.

13 KOMENTARZE

    • Fajną masz pracę, skoro wstajesz do roboty w południe. To będzie tak przeszkadzać, jak biegunka raz w roku. Powiedz złociutki, ile miałem takich utrudnień strajkowych w Prudniku przez ostatnie dziesięć lat? Śmiechu warte takie babskie piszczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here