[WIDEO] Wiceminister Kowalski zachwala prawicę i krytykuje opozycję

18

Choć formalnie kampania wyborcza jeszcze się nie rozpoczęła, to już od kilku miesięcy politycy opcji rządzącej i opozycji praktycznie ją prowadzą.

W poniedziałek (26 czerwca) z takim właśnie przekazem w Biurze Poselskim Katarzyny Czochary zebrali się politycy Zjednoczonej Prawicy: wspomniana posłanka, Justyna Zielińska – pełnomocnik regionalna Partii Republikańskiej na Opolszczyźnie, Janusz Kowalski – wiceminister rolnictwa oraz Jarosław Szóstka – wiceburmistrz Prudnika.

– Idziemy jak jedna, silna pięść do wyborów razem: Prawo i Sprawiedliwość, Suwerenna Polska, Republikanie, OdNowa oraz Paweł Kukiz. Idziemy po to, by wygrać wybory i nie dopuścić Donalda Tuska i proniemieckiej totalnej opozycji, która między innymi chciała zamykać kopalnię w Bogatyni – mówił w Prudniku Janusz Kowalski.

Kowalski nawiązywał do tematu, który według obserwatorów politycznych stanowić będzie wypróbowany przez PiS w poprzednich wyborach model obawy części Polaków przed imigrantami z Południa: – (Opozycja – przyp. red.) wpuściłaby mnóstwo imigrantów muzułmańskich, nielegalnych, w ramach tak zwanej relokacji do Polski. Na to nie ma naszej zgody – grzmiał wiceminister.

Ciąg dalszy relacji, w tym o tym jak się rozwija (lub nie) Prudnika za rządów Zjednoczonej Prawicy, będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu „Tygodnika Prudnickiego” (28.06.2023).

18 KOMENTARZE

  • Jednego platfusom przez tyle lat nie można zarzucić – to wiara we wygraną 😂 ale programu jak dotąd nima.
   Pis wygra bo trzyma dwa podstawowe postulaty 1)nie będzie pedalstwa 2)nie będzie kolorowych emigrantów- co platfusy zafundują nam obligatoryjnie klęcząc przed niemcem. Amen.

 1. Sondaże topnieją.. trzeci raz się nie uda. Niezależnie od wyników rządzić będzie ten kto poukłada się z trzecią drogą. Bez większości parlamentarnej umizgi Pani Katarzyny mogą nie skutkować wyciąganiem wielkich jak baner czeków żeby zabłysnąć przed kamerą.
  Pani Katarzyna bez czeków..? = piwniczka ze spirytusem i koniec „politycznej kariery”

 2. Najzabawniejszy był finał dni Prudnika, koncerty w rynku.. Ponoć na ostatnim pojawiło się ponad 4tyś ludzi. Kozidrak kończy bisować, wychodzi Wrona i mówi: jeszcze Telly Savalas ma coś do „pierdnięcia” na zakończenie.. a tu 4tyś ludzi odwraca się do niego plecami i zostaje tylko pierwszy rząd przydupasów..;) atencja godna pozazdroszczenia

 3. Pani Poseł Czochara ma expirience w bieganiu z plecakiem z brukwią po lasach w poszukiwaniu swoich zbiegłych danieli.. może się sprawdzić w bieganiu z lornetką wzdłuż granicy w poszukiwaniu czarnych z bangladeszu, trzymam kciuki!

  • Witoldzie Standero vel Raven, nim zaczniesz obrażać kogokolwiek to proszę ogarnij swoje najbliższe otoczenie. Brud z twojej działki wylewa się na chodnik i ulice. Pozostawiony szrot utrudnia sprzątanie.

   • zobaczcie sobie gnoje jak wygląda park miejski… To chyba należy do Was?
    To jak ktoś ma u siebie to jego prywatna sprawa. W parku rosną pokrzywy do pasa.. Pie..lony syf jest wszędzie a to jest przestrzeń PUBLICZNA. Chętnie podrzucę zdjęcia alejek zarośniętych po pas pokrzywami!!! Kto za ten syf odpowiada? Jakiś standera czy lokalne władze?

   • Zanim zaczniesz używać takich inwektyw pokaż mi co ta czy inna władza zrobiła komuś społecznie, nieodpłatnie. Za każdym „pierdnięciem” jest wyciągnięta ręka lub nachalne wciskanie się w zarządy spółek skarbu państwa – Zawiślak został opisany w opolskiej gazecie, a vcek siedzi w zarządzie Azotów. Pracują tam pro publico bono? Pytanie co ci panowie zrobili kiedyś społecznie, bez siana? Vcek nawet z WiK opole wyleciał se stanowiska PRowca bo był zwyczajnie za cienki.
    Czy któryś z Was personalnie chwycił za grabie i coś dla tego miasta zrobił? Na Morcinka mieszka teściowa Vcka. Przez lata nie można było się doczekać wysypania kilku przyczep kruszywa. Czy on może sam to zrobił, społecznie, dla rodziny, przyjechał i skiprował kruszywo? Zostało w końcu to zrobione ludźmi z prac społecznych. Miało być ponoć jeszcze wyrównane i ubite. Zostało skiprowane i pozostawione… A TO JEST PRZESTRZEŃ PUBLICZNA – w przeciwieństwie do przestrzeni PRYWATNEJ.
    przy okazji – pokaż mi chociaż jedną trawkę na chodniku, ponoć wylewa się aż na ulicę 😉

   • standera zrobił specjalnie dla Ciebie chodniczek, żebyś przechodząc obok nie miał odruchu wymiotnego 😉 a teraz możemy pogadać merytorycznie, tępy małomiasteczkowy fjucie, masz coś jeszcze do powiedzenia?

   • dodam jeszcze że, powtarzalne, notoryczne, systemowe, wręcz programowe, nieodbieranie śmieci biodegradowalnych, skończy się tym że będę Wam to kiprował na w/w chodnik. czy taki wariant Wam pasuje? na ulice byłoby skuteczniejsze, w końcu zrobiłby się korek i ktoś musiałby coś z tym zrobić.. ale nie zamierzam wywierać aż takiej standeropresji na poczciwych, niczemu nie winnych lokalsach 😉

 4. Osobnik ktory w ciagu 25 lat ,zmienia tyle parti politycznych, nie jest politykiem tylko
  zwyklym karierowiczem i pasozytem (zasiany I zaorany)

 5. Jednego platfusom przez tyle lat nie można zarzucić – to wiara we wygraną 😂 ale programu jak dotąd nima.
  Pis wygra bo trzyma dwa podstawowe postulaty 1)nie będzie pedalstwa 2)nie będzie kolorowych emigrantów- co platfusy zafundują nam obligatoryjnie klęcząc przed niemcem. Amen.

 6. PiS przy głosie, a ten o PO. Gdyby tak w PO wierzyli, to by nic nie robili, a jak widać starają się mocno, by przekonać ludzi. A PiS nie zaczaruje rzeczywistości. Prędzej, czy później osoby o odmiennych preferencjach seksualnych uzyskają takie same prawa, jak inni. 200 lat temu ludzie twojego, miernego pokroju, konserwatywni, uważali, że kobiety to taka niepełnosprawna intelektualnie część społeczeństwa i musi siedzieć tam, gdzie im mężczyźni pozwalają. Przegraliście i tym razem też przegracie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here