Teresa Barańska odwołana ze stanowiska wiceprezesa Stadniny Koni Prudnik

5
Teresa Barańska (fot. Andrzej Dereń)

Według uzyskanych przez nas informacji do odwołania doszło dziś (21 czerwca). W aktualnym wydaniu „Tygodnika Prudnickiego” pisaliśmy o sytuacji w Stadninie Koni Prudnik, gdzie w wyniku głosowania ponad 90 proc. pracowników spółki opowiedziało się za odwołaniem Teresy Barańskiej.

– Pani Barańskiej zarzucamy brak kompetencji i zaangażowania w działalność spółki – komentował dla „TP” przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” przy Stadninie Koni Prudnik Antoni Zadrożny. Związkowcy zapowiedzieli, że jeśli ich postulat nie zostanie spełniony, to przystąpią do akcji protestacyjnej. Pisma w tej sprawie skierowali do Ministerstwa Rolnictwa i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Tymczasem wiceprezes nie miała sobie nic do zarzucenia: – Mocno neguję przedstawiane wszystkie zarzuty wobec mojej osoby, które nie mają nic wspólnego z prawdą, a są jedynie rodzajem rozgrywki – komentowała dla naszej gazety.

Artykuł „Załoga chce odwołania wiceprezes Barańskiej” przeczytać można w aktualnym wydaniu „Tygodnika Prudnickiego”.

Cały numer gazety dostępny jest również w formie e-wydania -> e-kiosk.pl!

5 KOMENTARZE

  1. Odwołać też powinni tego ,kto ją powołał!!! Ta baba nie ma w ogole pojęcia o zarządzaniu a co dopiero o rolnictwie!!!! No ale tak to juz jest, że nie liczy się wiedzą a znajomosci…

  2. Parę kwiatuszków w starostwie też wypadało by odwołać… A zapomniałem, tam się nie ponosi odpowiedzialności za nic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here