Przedszkolaki z nowym placem zabaw. Rodzice aktorami!

0

Tegoroczny Dzień Dziecka w Publicznym Przedszkolu nr 4 w Prudniku przyniósł niezapomniane emocje i radość. Pod opieką Grzegorza Zawiślaka burmistrza Prudnika oraz w towarzystwie dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania Marii Strońskiej, i dyrektor przedszkola Marzeny Sajdak, przedszkolaki mogły cieszyć się wyjątkowymi atrakcjami.

Głównym wydarzeniem tego niezwykłego dnia było oficjalne otwarcie nowego placu zabaw. Ten nowoczesny i kolorowy plac zabaw stanowił nie tylko powód do radości dla dzieci, ale również inwestycję, która wpłynie pozytywnie na rozwój naszej społeczności. Burmistrz Zawiślak, wraz z dyrektorami Strońską i Sajdak, dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi, otwierając tym samym przedszkolakom nowe możliwości zabawy i integracji.

Jednak to nie wszystko, co miało miejsce tego dnia. Przed oficjalnym otwarciem placu zabaw, niesamowici rodzice jednej z grup przedszkolnych przygotowali niezwykłą niespodziankę dla swoich pociech. Wzruszające przedstawienie pod tytułem „Królewna Śnieżka i sześciu krasnoludków” w wykonaniu rodziców wciągnęło dzieci w magiczny świat bajki. Ich oczy rozszerzały się ze zdumienia, gdy dostrzegły swoich rodziców przebranych za postaci z ukochanej opowieści. Słychać było dumne okrzyki: „To moja mama! To mój tata!” Całe wydarzenie stanowiło prawdziwą ucztę dla zmysłów i wzruszało serca wszystkich obecnych.

Po zakończeniu występu, dyrektor przedszkola, Marzena Sajdak, serdecznie podziękowała wszystkim rodzicom za ich zaangażowanie i twórczy wkład, który przyczynił się do stworzenia niezapomnianych chwil dla dzieci. To dzięki ich staraniom ten dzień stał się wyjątkowy i niepowtarzalny.

[MATERIAŁ OPUBLIKOWANY W DODATKU SAMORZĄDOWYM GMINY PRUDNIK W TYGODNIKU PRUDNICKIM]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here