Druhowie z Racławic Śl. na targach IFRE-EXPO 2023

0
Przedstawiciele OSP Racławice Śląskie na zdjęciu z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku mł. bryg. Krzysztofem Wiciakiem (fot. OSP Racławice Śląskie)

Druhowie OSP Racławice Śląskie uczestniczą w targach Kielce IFRE-EXPO 2023

Podczas targów prezentują oni swój najnowszy wóz bojowy MAN. Sami zapoznają się z najnowszymi zdobyczami technologicznymi oraz pokazami organizowanymi przez firmy z branży pożarniczej.

Pierwszego dnia targów (16.06) odbyła się odprawa komendantów wojewódzkich, miejskich i powiatowych w której uczestniczył Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku mł. bryg. Krzysztof Wiciak. Drugiego dnia głównym punktem będzie konferencja organizowana przez Komendę Główną PSP. Panele dyskusyjne będą dotyczyły takich zagadnień jak: „Medyczne działania ratownicze w KSRG”, „Rozwój łączności na rzecz alarmowania i ostrzegania ludności” oraz „Ustawa o ochronie przeciwpożarowej w aspekcie prewencyjnym – wyzwanie legislacyjne”. Targi zakończą się w sobotę.

O uczestnictwie w targach mówią przedstawiciele OSP Racławice Śląskie Jakub Szkwarek i Szymon Adamów (od 2:07) ->>> link

(fot. FB Gmina Głogówek)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here