Dla Amelki! Bieg w pałacowym parku

0

W najbliższą sobotę (1 lipca) na terenie parku Pałacu Rozkochów odbędzie się bieg terenowy połączony z piknikiem charytatywnym na rzecz chorej dziewczynki – Amelki. To pierwsza tego typu impreza w tym miejscu.

To już trzecia edycja biegu, którego pomysłodawcą i realizatorem jest Izabela Waloszek. Biegi zaczynają się od godz. 9.00 i skierowane są do osób w niemal każdym wieku, od przedszkolaka, do dorosłych (od 300 m do 5 km). Planowane są również sztafety dla firm i organizacji oraz trasa nordic walking (5 km). Zapisy bezpośrednio przed startem.

Amelka pilnie potrzebuje bardzo drogiego leku. Otrzymana diagnoza jest bezlitosna – ma zespół Retta. Amelka przestała mówić, a jej rączki nie mogły już utrzymać zabawki, czy nawet jedzenia. To ostatni dzwonek, aby podać lek. Liczy się każdy dzień! Dziewczynce można pomóc bezpośrednio wpłacając poprzez stronę: siepomaga.pl .

Organizatorzy wydarzenia: Gmina Walce, Gmina Reńska Wieś, Fundacja Pałacu Rozkochów – Pomiędzy, TSKN Gminy WalceMłodzieżowa Rada Gminy Walce.

Więcej informacji na temat wydarzenia: Izabela Waloszek – tel. 516 086 506.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here