Sprzątanie rzeki Prudnik

6

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej akcji na rzecz ochrony dorzecza Odry przed zaśmieceniem.

Udział w akcji wziąć udział może każdy, komu zależy na porządku w naszym mieście. Organizator zapewnia m.in. jednorazowe rękawiczki i worki na śmieci, a po wszystkim – satysfakcję i dobrą zabawę. Chwytaki i dodatkowe akcesoria pomocnicze we własnym zakresie.
Zgłoszenia chętnych przyjmujemy pod numerem tel. 77 437 66 55. Akcja będzie miała miejsce w sobotę 6 majazbiórka na basenie miejskim przy ul. Zwycięstwa w Prudniku o godz. 10:00. Po przejściu trasy i posprzątaniu rzeki zapraszamy na ognisko z kiełbaskami, które zorganizujemy na błoniach sanktuarium św. Józefa (klasztorek).

[MATERIAŁ: INFORMATOR SAMORZĄDOWY GMINY PRUDNIK OPUBLIKOWANY W TYGODNIKU PRUDNICKIM]

6 KOMENTARZE

  1. Zaproszenie do sprzatania ALE tylko dla urzednikow polskie wody, urzednikow gospodarowania odpadami i zarzad pzw . Wypoczeci po majowce to do pracy rodacy. Liczymy na was.

  2. Wody Polskie? Przecież to państwowa instytucja, a państwo polskie klepie biedę i nie stać je, by regularnie dbać o czystość podlegających im wód. Gdyby mieli budżet to raz w roku rozpisywaliby przetarg na porządkowanie rzek powiedzmy dwa razy w roku i to by zupełnie wystarczyło plus doraźne akcje. Dlatego chwała tym wolontariuszom, którzy sprawy wezmą we własne ręce i posprzątają ten państwowy bałagan. A za wywóz odpadów zapłaci pewnie gmina, czyli kolejny sponsor biedapaństwa.

  3. Uruchomić prace, interwencyjne dla patologi ,chcemy pracować a nie wylegiwać się od rana na lawkach i doić jabłuszka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here