Uwaga pasażerowie! Są utrudnienia na linii kolejowej Prudnik – Kędzierzyn-Koźle

3
(fot. Lokalna24.pl)

W nocy z wtorku na środę w Kędzierzynie-Koźlu doszło do wykolejenia się lokomotywy oraz jednego wagonu składu towarowego przewożącego kruszywo. W wyniku zdarzenia nie było osób poszkodowanych.

Na czas prac służb ruch na odcinku Twardawa – Kędzierzyn-Koźle został wstrzymany. Utrudnienia mogą potrwać kilkanaście godzin.

Informacja PKP PLK o wprowadzeniu komunikacji zastępczej: „Na odcinku od stacji Kędzierzyn-Koźle do stacji Twardawa (i z powrotem) pociągi zostały odwołane. Wprowadzono komunikację zastępczą, godziny przyjazdu i odjazdu komunikacji mogą ulec zmianie.”

(fot. Lokalna24.pl)
(fot. Lokalna24.pl)
(fot. Lokalna24.pl)
(fot. Lokalna24.pl)

3 KOMENTARZE

  1. Autobusowa komunikacja „zastepcza” nie jest niczym nowym dla pasazerow PKP na LK 137, przyznam ze od czasu dzierzawy taboru od SKPL nie ma przypadkow przesiadek do autobusow z powodu awari lokomotyw IC

  2. Lokalna 24 przekazala fotki ,ale z informacja wykolejenia skladu wcale sie nie popisala, Lokomotywa I wagon wypadly z toru na wysokosci Osiedla Zabieniec w dzielnicy Kedzierzyna Kozla( Klodnica) Czyli osobowe sklady regionalne mogly dotrzec do stacji kolejowej Kedzierzyn Kozle Zachodnie , jednak PKP zdecydowalo inaczej ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here