Utrudnienia na lini kolejowej Nysa-Kędzierzyn-Koźle

4
(fot. Grzegorz Weigt)

Problemy techniczne taboru są przyczyną odwołania trzech kursów na trasie kolejowej Nysa-Kędzierzyn-Koźle. Przewoźnik wprowadził komunikację zastępczą.

Chodzi o dwa poranne pociągi z Nysy do Kędzierzyna-Koźla (odjeżdżające o 4.OO i 5:59) oraz skład jeden w kierunku przeciwnym, który wyjeżdża na trasę w Kędzierzynie-Koźlu o 5:54. Zmiany mają obowiązywać do odwołania.

4 KOMENTARZE

  1. Nie zalamujmy sie , Polregio podpisalo umowe na 200 nowych pociagow w ciagu trzech lat , napewno dostarczy dla Opolskiego podobny zuzyty tabor z innych regionow polski , I dalej bedziemy w czarnej dziurze!

  2. Czarny semafor ? Mi się wydawało że semafory są czerwone bo czarnego w nocy nie będzie widać.
    Więc albo to jakiś performens (np: umierający semafor w kolorze pogrzebowym ma symbolizować umierającą kolej) autora albo z kolejnictwem jest już naprawdę źle i lepiej z daleka od torów.

  3. To jest też semafor kształtowy, od strony wjazdu pociągu jest czerwono – biały z drugiej strony czarno – biały, posiada zawieszona latarnie zmienna na kolory zielony i czerwony, w nocy jest doskonale oświetlony. Może pełnić funkcje wjazdowa i wyjazdowa ze stacji kolejowej, te dane mam od wnuka z przedszkola

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here