[FOTO/WIDEO] Polska – Albania bez zezwolenia

5
(fot. Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Opolu)

Inspektorzy transportu drogowego uniemożliwili wyjazd z Polski przewoźnikowi, który bez wymaganego zezwolenia wykonywał międzynarodowy przewóz rzeczy.

Przeprowadzona na przejściu granicznym w Trzebinie kontrola pojazdu należącego do macedońskiego przewoźnika ujawniła, że transportował okna z Polski do Albanii, nie posiadając zezwolenia uprawniającego do wykonania międzynarodowego przewozu drogowego „przewóz kraje trzecie”.

W konsekwencji pojazd przewoźnika został usunięty na parking strzeżony do czasu uzyskania wymaganego zezwolenia oraz uiszczenia kaucji w wysokości 12 tys. zł.

(fot. Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Opolu)

5 KOMENTARZE

  1. Ciekawe gdzie jest Taki parking strzezony,I kto ponosi koszt transportu, kierowca spedzil noc w ciagniku, czy w hotelu ,a moze w wiacie na przystanku autobusowym w Mikulowicach ?

  2. I bardzo dobrze. Uczciwi przewoźnicy ponoszą wszystkie nakazane prawem opłaty, a tu zawsze znajdzie się cwaniak, który robi pod górkę innym. Tzw. nieuczciwa konkurencja.

  3. Kochaniutki Ali ( ibn Hussain ) , papierow trzeba miec niewiele wiecej niz te , ktore i ja potrzebuje : pieczatke z aktualnego przegladu pojazdu , dowod rejestracyjny , prawo jazdy i fakture zakupionego przedmiotu no i ewentualnie nalepke na autostrade w Czechach lub gdzie indziej.
    Dodatkowo jedynie kazdy , zwlaszcza mlody , Albanczyk potrzebuje miec jeszcze przy sobie dwa noze wetkniete za skarpetke lub w but.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here