Bardzo udany Walentynkowy Maraton Fitness

0

7 lutego w Hali AZS PANS przy ul. Głuchołaskiej w Nysie odbył się Walentynkowy Maraton Fitness.

Wydarzenie przygotowali studenci kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka, czyli przyszli licencjonowani trenerzy osobiści, którzy z niezwykłą pasją i zaangażowaniem poprowadzili maraton. Opiekę merytoryczną nad wydarzeniem sprawowała dr Ewa Szura, Prodziekan na kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka.

Przygotowano m.in. energetyczną rozgrzewkę, trening obwodowy, trening w parach i fitness. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była również loteria fantowa, pierwsze mistrzostwa PANS w rzucie piłką lekarską, a także trening niespodzianka, czyli trening futbolu australijskiego – absolutna nowość w Nysie. 

Każdy chętny mógł skorzystać także z tzw. bioimpedancji elektrycznej. Metoda ta pozwala na analizę składu ciała – tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartości wody w organizmie i wielu innych. W krótkim czasie mogliśmy wiele dowiedzieć się o naszym organizmie. 

W Walentynkowym Maratonie Fitnessu wzięli udział nasi studenci, a także mieszkańcy Nysy. Po bardzo udanym wydarzeniu już pojawiały się pomysły na kolejne tego typu imprezy z jeszcze większą liczbą atrakcji.

Więcej o wydarzeniu w materiale wideo na www.facebook.com/PANSwNysie/videos/1338276167008772 lub www.pans.nysa.pl/org/pans/blog/bardzo-udany-walentynkowy-maraton-fitness

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here