Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej 417. Nie żyją dwie osoby

2
(fot. KPP Prudnik)

Dwóch młodych mężczyzn zginęło w wypadku do którego doszło na drodze wojewódzkiej 417 pomiędzy Racławicami Śląskimi a Laskowicami w gminie Lubrza.

– Około godziny 19 w środę 4 stycznia doszło do śmiertelnego wypadku na drodze wojewódzkiej 417 pomiędzy Laskowicami a Racławicami Śląskimi – informuje brygadier Tomasz Protaś z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Prudniku

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Renault jadąc w kierunku miejscowości Racławice Śląskie w wyniku niedostosowania prędkości do warunków ruchu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. – informuje Komenda Powiatowa Policji w Prudniku. – Niestety pomimo szybko udzielonej pierwszej pomocy w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu poniosło śmierć dwóch mężczyzn w wieku 30 i 31 lat byli oni mieszkańcami powiatu nyskiego. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury będą prowadzić śledztwo, które ma ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Na miejscu interweniowały 4 zastępy straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego, wezwano również śmigłowiec LPR.

Utrudnienia w ruchu na miejscu zdarzenia trwały do godziny 1 w nocy.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here