[FOTO/WIDEO] To jest przeżycie…

1

Mimo, że biletowany i w niedzielny wieczór, to kolejny koncert z cyklu Muzycznej Stodoły w Lubrzy cieszył się ogromnym zainteresowaniem publiczności. W wypełnionej niemal do ostatniego krzesła sali widowiskowej wystąpili: Monika Piechaczek (sopran), Natalia Świerc (mezzosopran), Oskar Koziołek-Goetz (baryton) i Mateusz Rożek (fortepian).

Przez program Koncertu Noworoczno-Karnawałowego „Opera, operetka, musical” przeprowadził słuchaczy Oskar Koziołek-Goetz, a na muzyczne spotkanie zaprosił dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubrzy Piotr Charczuk.

Oskar Koziołek-Goetz zachęcał, by muzykę, którą można było usłyszeć w Lubrzy, doświadczać na żywo: – Gdy słuchamy na żywo, to wówczas jest szansa zobaczenia, jakim instrumentem jest głos ludzki, jak on się zachowuje w przestrzeni. To jest przeżycie, które czasem może nas przemienić, czego państwu życzę – wyraził nadzieję artysta.

Półtoragodzinny występ (solo. duety, tercety), pełen muzycznych emocji, ale i też aktorskich umiejętności wykonawców, porwał publiczność, która oklaskami na stojąco zakończyła koncert. Na koniec warto pochwalić organizatorów za wysoką jakość dźwięku, profesjonalną scenografię oraz nastrojowe, zmienne, naświetlenie sceny.

FRAGMENTY KONCERTU:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here