[FOTO/WIDEO] Cuda i cudeńka na prudnickim jarmarku

8

W Prudniku rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy. Impreza potrwa do końca weekendu (2-4 grudnia), będzie więc czas na wstąpienie na rynek, posłuchanie świątecznej muzyki, wzięcie udziału w warsztatach, skosztowanie przysmaków i zakupy w licznych kramach. Jest kolorowo, a pod namiotem ciepło.

Blok wydarzeń o godz. 16.00 otworzyli uczniowie i nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Prudniku. Godzinę później na scenę weszli organizatorzy spotkania – burmistrz Grzegorz Zawiślak oraz dyrektor Agencji Sportu i Promocji Małgorzata Halek – oraz goście z partnerskiego, czeskiego Karniowa – starosta Tomaš Hradil i jego zastępca Miroslav Binar – którzy oficjalnie rozpoczęli jarmark. Nie zabrakło Świętego Mikołaja, który dzieciom rozdawał prezenty. Po godz. 18.00 wystąpili artyści Dziecięcego Studia Piosenki Prudnickiego Ośrodka Kultury.

Prudniczanie mogli liczyć na darmową degustację potraw – barszczu z uszkami i bigosu serwowanych na stoisku Koła Gospodyń Wiejskich z Łąki Prudnickiej. Pyszne!

Jutro i pojutrze ciąg dalszy imprezy. W niedzielę o godz. 13.00 na rynek zawitają motomikołaje, które dzieciom rozdawać będą prezenty. Prudnik zaprasza!

8 KOMENTARZE

  1. „Aktywne-kreatwne”- hasło kola gospodyń wiejskich z Łąki Prudnickiej???? aktywnie to one działają na to ,że większość wioski ma je dość. Potrafią tylko mącić i narzekać jak to im wszyscy robią pod górę… Jedyne stowarzyszenie we wiosce,które rujnuje morale mieszkańców….. o co by je nie poprosić to zawsze jest NIE….Na sam początek budowy „dobrego imienia” jest wspolpraca z lokalną społecznością, tak jak robi to np. OSP I LZS- to jedyni godni ludzie do wspolpracy. Te DAMY są za bardzo zmanierowane i egoistyczne.

      • Nie tlumacz ze świeta ida bo i tak nic nie rozumieją w niedziele do kosciolka a po mszy wiadro pomyj na kogos i najchetniej by zabili. zazwyczaj najgłosniej drą morde ludzie co sami nic w zyciu nie zrobili nic dobrego i nic nikomu nie pomogli a sami oczekują nie wiadomo ile Ot taka mentalnosc Polaków….. A panie z KGW niech sie nie przejmują komentarzami ludzi nierozgarnietych tylko dalej robią swoje. Pierogi przepyszne.

        • Niestety ale tak zachowuje się wiele starszych pań które biegają codziennie do kościoła i plotkują mówią o innych źle wyrządzając komuś krzywdę zamiast zająć się swoim życiem wiem bo sama tego doświadczam mam takie sąsiadki na skowrońskiego

    • Ja 1….. Podpisz sie z imienia i nazwiska….. A jestes tylko napinaczem internetowym ktory nic nie znaczy w lokalnej spolecznosci….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here