Burmistrz udzielił ślubu. To pierwszy taki przypadek w najnowszej historii miasta

6
(fot. Gmina Prudnik)

Koniec roku dla Weroniki i Wojtka, to początek czegoś nowego. Dzisiaj miałem przyjemność po raz pierwszy w moim życiu, na prośbę Państwa Młodych, udzielić im ślubu. Nie po raz pierwszy, robię coś po raz pierwszy – pisze w mediach społecznościowych burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak, dodają że to pierwszy taki przypadek w najnowszej historii miasta.

Zwykle cywilną ceremonię udzielania ślubu prowadzi kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. W przypadku ślubu konkordatowego akt ślubu zawierany jest poprzez przysięgę małżeńską w czasie ceremonii kościelnej.

Wszystkiego dobrego Młodej Parze!

6 KOMENTARZE

    • Widać że Młodzi mają większe zaufanie do Burmistrza, niż do księdza…Księdza to chyba się boją tylko stare babcie , które narzekają na niską emeryturę, a i tak połowę oddają na tacę…Pozdrowienia dla Młodej Pary…Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia…

  1. A co kierownik urzędu na L4? Burmistrz nie ma już nic do roboty? A może już kampania przedwyborcza? Tylko z jakiej teraz partii? Dalej z Kukizem? A może z Gowinem tak jak wice?

    • Już? Lepiej ci? Młodzi wyrazili wolę, by ślubu udzielił im burmistrz i ten to zrobił. Miło i sympatycznie. Jakiś problem? Żal ci?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here