Uwaga! Poszukiwany prudniczanin! [AKTUALIZACJA]

4

[AKTUALIZACJA] O godz. 23:00 prudnicka policja przekazała, że „zaginiony 33-letni mieszkaniec Prudnika został odnaleziony. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Dziękujemy mediom, internautom i wszystkim osobom, które zaangażowały się w jego poszukiwania”.

Policjanci z Prudnika poszukują zaginionego (…).

Mężczyzna dzisiaj (6 listopada), wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku pod numerem 47 86 29 503 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

ZAGINIONY:

  • (…)
  • ur. 13 lutego 1989 roku
  • zam. Prudnik

RYSOPIS:

Wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała. Ubrany był w czarną kurtkę, szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie dresowe oraz buty sportowe koloru granatowego. Może poruszać się rowerem górskim koloru czarnego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku pod numerem 47 86 29 503 lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here