Śmiertelny wypadek pod Głogówkiem[AKTUALIZACJA]

1
(fot. KPP Prudnik)

Na drodze krajowej nr 40 między Głogówkiem, a Starymi Kotkowicami w sobotę wieczorem doszło do śmiertelnego wypadku. Zginęły dwie osoby.

Pojazd osobowy wypadł z drogi, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Na czas działań służb ruch odbywa się wahadłowo. – informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

[AKTUALIZACJA]: Policja podała, że w wypadku zginęły dwie osoby (wcześniej informowano o jednej ofierze). Na czas działań służb i prokuratora droga będzie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do północy.

1 KOMENTARZ

  1. Najlepsi kierowcy w Europie ( za lapowki i gotowe szablony odpowiedzi na egzaminach ) jezdza za wolno , czsto nie wlaczaja kierunkowskazow i zachowuja odstep 3- 5 metrow za „sciganym” pojazdem , by byc zawsze gotowym do „skoku ” – bo to intelektualne tygrysy . Najwieksza frajda dla kierujacego jest podczas jazdy nocnej . gdy taki Jozek- Wladek- Czesiek swieci mu natretnie we wszystkie lusterka , bo wyprzedzic nie chce a jedzie jak zawsze – pare metrow za pojazdem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here