Prudnik: Choinka na Rynku już stoi. Zobaczcie jak wygląda

6
(fot. Gmina Prudnik)

Dziś (środa 23.11) na prudnickim Rynku stanęła bożonarodzeniowa choinka.

Drzewo ma ponad 10 metrów wysokości. Choinka do celu dotarła i została ustawiona przez pracowników ZUK Prudnik. Niebawem zostanie udekorowana i oświetlona. W ubiegłym tygodniu w okolicach ratusza stanęły też drewniane domki w których będą umieszczone m.in. stoiska ze świątecznymi przysmakami.

Przypominamy, że w przyszły piątek rusza Jarmark Bożonarodzeniowy. Potrwa on od 2 do 4 grudnia.


(fot. Gmina Prudnik)
(fot. Gmina Prudnik)
(fot. Gmina Prudnik)
(fot. Gmina Prudnik)
(fot. Gmina Prudnik)

6 KOMENTARZE

  1. Prudnik nie musi mieć żywej choinki. Wystarczy ładna sztuczna jak w Białej. Wycinanie żywego drzewka żeby pokazać nam żywe drzewko to szpila w płuca każdego człowieka i oszukiwanie samego siebie oraz Prudniczan. Weźcie kupcie piękną sztuczną choinkę giganta a nie realizujecie bzdurne projekty za tysiąc, wiochę robicie z tym drzewkiem. Nie wycinajcie drzew!!!

    • No jasne, więcej sztucznych choinek, które też się zużywają i po jakimś czasie kupuje nowe. Masz rację połowicznie. Jeśli choina jest z plantacji a nie z lasu, to nic a nic to nie szkodzi środowisku. Ktoś wyhodował drzewko na sprzedaż i tyle, przynajmniej służyło powietrzu w czasie wzrostu. Natomiast drzewo z lasu, tu już można dyskutować. To oczywiste, ze w Polsce większość lasów ma charakter gospodarczy, a wyroby z drewna to w każdym przypadku lepsze rozwiązanie od plastiku, bo recykling jest 100%, ale czy akurat trzeba je ścinać dla przyjemności patrzenia w mieście przez kilka tygodni.

  2. Nieźle. Jest wypieszczona. Robi wrażenie !!! Jest wielka !!! A skąd wiem ? Bo zmierzyłem. Też przyjdziesz do rynku w Prudniku podziwiać tego potwora ? Napisz w komentarzu……..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here