Poznaj zieleni raj!

0

W Prudniku otwarto centrum ogrodnicze z prawdziwego zdarzenia. „Zielono Nam. Garden & home” mieści się w nowo wybudowanym pawilonie handlowym przy ulicy Powstańców Śląskich 14a (w sąsiedztwie stacji paliw, po drugiej stronie jezdni).

Właścicielem sklepu jest Paweł Trybuła, wnuk – tu ciekawostka – konstruktora słynnej już ruchomej szopki w Łące Prudnickiej. Przedsiębiorca zdążył wyrobić sobie markę na lokalnym rynku – od kilku lat prowadzi bowiem firmę „Agro-Czas”, zajmującą się sprzedażą kwiatów, kruszywa, czy nawozów w rodzinnej miejscowości.

– Od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem otwarcia sklepu. Decyzja podjęta została w ciągu tygodnia. Bardzo mi się spodobała lokalizacja, przy drodze przelotowej – mówi „TP” Paweł Trybuła.

Na trzystu metrach kwadratowych znaleźć można ok. 1,5 tys. pozycji asortymentowych, od kwiatów (sztuczne i żywe) i odżywek do roślin, przez kamienie ozdobne i narzędzia ogrodowe, po artykuły zoologiczne. Nie brakuje też chemii gospodarczej i produktów okolicznościowych, jak np. obecnie choinek czy ozdób świątecznych. A na tym nie koniec, bo oferta będzie stale rozszerzana.  

– Posiadamy atrakcyjne ceny – podkreśla nasz rozmówca. – Stawiać będziemy również na promocje. Na przykład ostatnio klient otrzymywał bezpłatnie odżywkę do roślin domowych przy zakupie nawozu do trawnika.

W pierwszych dniach działalności sklepu odnotowano spory ruch. Centrum ogrodnicze czynne jest w godz. 8.00 – 20.00 od poniedziałku do piątku oraz od 8.00 do 16.00 w soboty. Właściciel stanie za ladą również w wybrane niedziele (informacje na ten temat pojawiać się będą na Facebooku: Zielono Nam). (fot. Damian Wicher)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here