Blisko 40 lat z gwizdkiem. Szacunek, Panie Tadku!

1
Proporczyk na ręce Tadeusza Mroza składa Arkadiusz Przystał, lider regionu nyskiego (fot. Kolegium Sędziów Opolskiego Związku Piłki Nożnej)

Tadeusz Mróz z Prudnika odebrał pamiątkowy proporczyk za przeprowadzenie ponad 2 tys. meczów (stan na 7 listopada: 2.136).

– Postać niebywała w całej historii organizacji kolegium sędziów. Tadeusz Mróz sędzią rzeczywistym został w 1984 r. Był sędzią głównym dawnej 3. ligi, jak i sędzią asystentem szczebla centralnego w latach 1985-1988. Oprócz roli sędziego pełnił szereg funkcji w organizacji, będąc m.in.: członkiem zarządu byłego Kolegium Sędziów w Prudniku, przewodniczącym KS Prudnik i wiceprzewodniczącym ds. organizacyjnych oraz obserwatorem szczebla okręgu i 3. ligi. Odznaczony złotą i srebrną odznaką PZPN, złotą odznaką OZPN, złotym medalem za zasługi dla Piłkarstwa Śląska Opolskiego (nadane przez Opolski Związek Piłki Nożnej). Prawdziwa ikona futbolu w regionie prudnickim. Szacunek, Panie Tadku! Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszej owocnej pracy na boisku! – czytamy na fanpage’u Kolegium Sędziów OZPN na Facebooku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here