Dachowanie samochodu pod Racławicami Śląskimi

4

W niedzielę 20 listopada późnym popołudniem między Racławicami Śląskimi a Klisinem doszło do dachowania Volkswagena Polo.

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze przez osobę kierującą Vokswagenem. W wyniku zderzenia kierowca stracił panowanie nad samochodem i dachował.

Kierujący został zaopatrzony przez Zespół Ratownictwa Medycznego. W akcji ratunkowej uczestniczyli również strażacy z JRG Prudnik, OSP Racławice Śląskie oraz policja.

4 KOMENTARZE

  1. A o Jarmarku to dlaczego TP nic nie wklejacie ? Pytanie do burmistrza : Dlaczego Jarmark nie może trwać w mieście chociaż 2 tygodnie z jakimiś atrakcjami gdzie w dużych miastach trwa ponad miesiąc. Najbliższy jarmark jest w Opolu. Gdyby zrobić taki w Prudniku nawet przez 2 tygodnie z jakąś karuzelą dla dzieci czy jakąś mini kolejką. Nic się nie rozwijacie nic. Dajecie iskrę dla ognia który to zaraz gaśnie. Mało przedsiębiorcze są wasze działania. Czy nie można tego zmienić ?

  2. Popieram i już nie zagłosuje na obecną ekipę może nowy burmistrz weźmie się za straż miejska żeby dobrze służyła mieszkańcom i inne instytucje mu podległe w których nic nie da się po ludzku załatwić…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here