Wszystkich Świętych. Zmiana w organizacji ruchu przy cmentarzu w Prudniku

0
(grafika KPP Prudnik)

Od godzin popołudniowych 31 października (poniedziałek) do 2 listopada (środa) nastąpi zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu komunalnym w Prudniku.

Ulica Dąbrowskiego od ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Staszica będzie ulicą o jednym kierunku jazdy. Parkowanie na tym odcinku odbywać się będzie po lewej stronie do skrzyżowania z ul. Parkową, natomiast po prawej stronie jezdni dopuszczone będzie parkowanie dla pojazdów osób niepełnosprawnych. Natomiast od skrzyżowania z ul. Parkową do ul. Staszica dopuszczone będzie parkowanie pozostałych pojazdów po lewej stronie jezdni, ukośnie do jej osi. Wyjeżdżając z ulicy Parkowej będzie można skręcić tylko w lewo. Wszystkie te odcinki zostaną odpowiednio oznakowane. W pozostałych miejscowościach naszego powiatu nie będzie żadnych zmian.

Jak co roku w rejonie cmentarzy policjanci ruchu drogowego będą czuwali nad zapewnieniem bezpieczeństwa i minimalizacją utrudnień, na jakie natrafią kierowcy oraz odwiedzający groby swoich bliskich. Apelujemy o stosowanie się do sygnałów i znaków drogowych oraz pozostawianie pojazdów w miejscach wyznaczonych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here