IV Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej

0
(fot. Grzegorz Weigt)

Poprzedni, trzeci przegląd odbył się w 2019 roku. Nareszcie, po przerwie zapoczątkowanej przez epidemię, konkurs wrócił do kalendarza. To piękna, przynajmniej krótka chwila w szarej codzienności. Konkurs odbył się w poniedziałek 24 października w Liceum Ogólnokształcącym nr 1 w Prudniku. Wśród gości obecni byli m.in.: Anna Wojtczak naczelnik Wydziału Oświaty i Zdrowia w Starostwie Powiatowym w Prudniku i dyrektor Gminnego Zarządu Oświaty i Wychowania w Prudniku Maria Strońska.

W jury konkursu zasiedli: Izabela Mazur kierownik Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Prudniku, Kamila Jamioł instruktor ds. artystycznych w Prudnickim Ośrodku Kultury i przewodniczący jury Marian Leicht muzyk i nauczyciel klasy fortepianu, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Muzycznej w Prudniku.

Na scenie w auli szkoły wystąpili reprezentanci szkół podstawowych z Szybowic, Lubrzy, Głogówka i Łącznika oraz w kategorii szkół ponadpodstawowych: Zespołu Szkół Medycznych w Prudniku i oczywiście przedstawiciel gospodarzy 1LO w Prudniku, zespół No Name.

Relacja w najbliższym czasie w „Tygodniku Prudnickim”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here