II Turystyczny Rajd Rowerowy „Śladami Legend Prudnickiego Kolarstwa”

1

W sobotę 15 października o godzinie 11:00 na ulicy Gimnazjalnej (w pobliżu hali sportowej, tuż obok pomnika Stanisława Szozdy) rozpocznie się II Turystyczny Rajd Rowerowy „Śladami Legend Prudnickiego Kolarstwa”.

Rajd będzie przebiegał przez malownicze i cenne krajoznawczo trasy Lasu Prudnickiego w Górach Opawskich, m.in. przez Trzebinę, stoki Okopowej i Zbyluta oraz Sanktuarium św. Józefa.

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa całe rodziny. Każdy cyklista otrzyma od Starostwa Powiatowego w Prudniku drobne upominki oraz poczęstunek.

Na mecie zlokalizowanej na polanie, obok Sanktuarium Św. Józefa w Prudniku – Lesie, zaplanowano liczne rodzinne atrakcje m.in. dmuchane zamki do skakania, miasteczko ruchu drogowego, wozy strażackie, pokaz ratowniczy oraz poczęstunek i ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). Dla najmłodszych nie zabraknie również waty cukrowej.

Udział w rajdzie jest bezpłatny, zapisy są możliwe osobiście w urzędzie lub pod numerem telefonu 77 438 17 17, lub mailowo: info@powiatprudnicki.pl.

Ze względu na charakter trasy rajdu zalecamy udział w wydarzeniu na rowerach górskich, dla osób nieposiadających odpowiedniego sprzętu, istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia roweru na starcie.

Osoby które nie zdecydują się na udział w rajdzie zapraszamy na Piknik Rodzinny na mecie wydarzenia około 13:00.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here