[FOTO] Silver Brass na zakończenie sezonu kulturalnego

3

Koncert kwintetu Silver Brass był jednym z ostatnich, o ile nie ostatnim wydarzeniem artystycznym w sezonie kulturalnym 2022 w Pałacu Rozkochów.

Zespół zaprezentował gościom opracowania utworów polskich na instrumenty dęte, a do koncertu, który odbył się pod patronatem Filharmonii Opolskiej w ramach projektu pn. „Czy wiesz, że…?”, wprowadziła Katarzyna Wybraniec. Artyści poza świetnym warsztatem zaprezentowali niecodzienną oprawę swoich utworów, zaskakując widzów zarówno świetnym komentarzem jak i aranżacją.

W skład zespołu wchodzą: Robert Kuchnia (trąbka), Michał Nowak (trąbka), Szymon Klimański (puzon), Łukasz Ogaza (waltornia) oraz Patryk Wierzgala (tuba).

Fundacja Pałacu Rozkochów -Pomiędzy, we współpracy ze społecznością sołectwa Rozkochów, przygotowuje się do kolejnego wydarzenia – Jarmarku Adwentowego, który odbędzie się 11 grudnia.

3 KOMENTARZE

  1. W czasach, gdy prywatne podmioty właściwie nie zajmują się kulturą, takie miejsce to skarb dla lokalnej społeczności. Nadzieja w tym, że dobrze korzysta z tej możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here