Miejska Szafa Czytelnicza… potrzebna szafa!

4

Panie z Kobiecego Punktu Widzenia planują uruchomić w Prudniku Miejską Szafę Czytelniczą, a więc miejsce, gdzie będzie można bezpłatnie wypożyczyć książkę, oddać niepotrzebną już w domu itd.

By inicjatywa doszła do skutku potrzebna jest… szafa.

– Może ktoś posiada i chciałby ją oddać na szczytny cel? – pytają organizatorki akcji.

Kontakt przez FB Kobiecy Punkt Widzenia.

4 KOMENTARZE

  1. Zróbcie ściepę i kupcie odpowiednią szafę same. Tym bardziej że odpowiednia przeźroczysta oświetlona, klimatyzowana szafa z szyldem to wydatek zaledwie kilku tysięcy złotych. Na fajki macie na jabole macie a na szafę to ludzie mają dać. Co to za żebractwo ???

    • Psychiatra tu potrzebny. Panie proszą o używaną, niepotrzebną komuś szafę, która się przyda do tej akcji, a nie o zbieranie pieniędzy. Jakie fajki, jakie jabole? Śrubki w głowie się poluzowały, czy co?

    • „Marian” powiem Ci grubo ? nikt nie zbiera kasy ! Chyba problem z czytaniem że zrozumieniem…ktoś chce zrobić fajna akcje a tu widzę szukanie problemów tam gdzie ich nie ma ! Nie chcesz pomagać to nie musisz ! nikt nie potrzebuje nic od ciebie! Daj ludziom robić coś dobrego i nie przeszkadzaj. Jest takie słowo ktore ciśnie mi się na jezyk opisujące twoje życie ale chyba się powstrzymam bo raczej i tak nie zrozumiesz. Miłego życia i obym na ciebie nigdy nie wpadła bo potraktuje z wzajemnością ?.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here