Bricomarché w Lubrzy już otwarte

2

Bricomarché, jedna z wiodących sieci supermarketów z kategorii „dom i ogród”, stawia kolejny krok w swym rozwoju. Dziś (7 września) na terenie Premium Park w Lubrzy Bricomarché otworzył swój kolejny sklep. W całej Polsce posiada ich już 182. Klienci będą mogli skorzystać z szerokiej oferty produktów ogrodniczych, dekoracyjnych, gospodarstwa domowego, majsterkowania i budowlanych, oferowanych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Bricomarché to nie tylko nowe możliwości zakupowe – wśród korzyści dla mieszkańców jest także szereg akcji społecznych Muszkieterów, a dla Lubrzy i Prudnika dodatkowy zastrzyk finansowy w postaci większych wpływów podatkowych.

Pod względem obrotów sieć Bricomarché jest liderem w kategorii supermarketów typu „dom i ogród” i nieustannie umacnia swoją pozycję na lokalnych rynkach. Każdy sklep szyldu to oddzielna spółka, którą prowadzą niezależni polscy przedsiębiorcy, decydujący o kierunkach rozwoju swojego biznesu. Szczególnie w przypadku Lubrzy cieszy fakt, że właścicielami są mieszkańcy Prudnika. W sklepie przy ul. Opolskiej 8 w Lubrzy dostępnych jest około 30 tys. produktów. Klienci mogą zaopatrzyć się również w artykuły od lokalnych dostawców, m.in. rośliny, a także skorzystać z usług, takich jak szybki odbiór Click&Collect, oraz transport zamówionego towaru.

– Cieszą nas sukcesy polskich niezależnych przedsiębiorców, którzy prowadzą swoje biznesy pod szyldem Bricomarché – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor ds. Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów. – Właściciele placówki w Lubrzy z powodzeniem prowadzą w regionie już cztery inne sklepy sieci i przymarketową stację paliw, co potwierdza skuteczność naszego modelu biznesowego. Lokalny rozwój sklepów oznacza dla okolicznych mieszkańców nie tylko lepszy dostęp do najważniejszych kategorii artykułów do domu i ogrodu, ale przekłada się też na nowe miejsca pracy oraz zyski podatkowe dla samorządów. Ponadto, nasi przedsiębiorcy angażują się w szereg działań dobroczynnych i realnie pomagają swoim lokalnym społecznościom. Grupa Muszkieterów i jej szyldy nieustannie cieszą się powodzeniem wśród klientów, a my dokładamy wszelkich starań, by proponowaną ofertą jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby.

Z okazji otwarcia właściciele sklepu przygotowali dla swoich klientów i ich dzieci liczne atrakcje, m.in. konkurs z nagrodami, upominki za zakupy, przed sklepem zostanie ustawiony dmuchaniec dla dzieci.  Swoje rozstrzygnięcie będzie miał też konkurs z profilu na Facebooku, w którym do wygrania są rower i odkurzacz.

Bricomarché w Premium Park w Lubrzy (ul. Opolska 8) czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00 i w niedziele handlowe między 10.00 i 18.00. Obok głównej hali zakupowej o powierzchni 1.200 mkw. usytuowano 600-metrową wiatę budowlaną. Akceptowane formy płatności: karta płatnicza, blik oraz gotówka (złoty, korona czeska, euro).

Jedną z korzyści płynących z otwarcia nowego supermarketu Bricomarché są akcje społeczne organizowane dla mieszkańców. Zaangażowanie w tym zakresie jest na stałe wpisane w strategię Grupy Muszkieterów. Opiera się ono na założeniu, że znajomość lokalnych społeczności, wśród których żyją i pracują właściciele sklepów Bricomarché, pozwala im lepiej poznać ich potrzeby i na nie odpowiadać. Do najważniejszych działań prospołecznych Grupy Muszkieterów można zaliczyć organizację bezpłatnych badań mammograficznych w ramach kampanii „Muszkieterowie dla Polek”, a także akcje „Zbieramy Krew dla Polski”, „Place Zabaw – Muszkieterowie” i „Wakacje z Muszkieterami”. (fot. Andrzej Dereń, Damian Wicher)

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobrze ze taki market jest w zasiegu Prudnika, brakowalo duzej”budowlanki I ogrodu” , jednak za miska ogorkowej , w tak wielkiej kolejce bym nie stal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here