Poszkodowany motocyklista

7

Około godz. 10.10 na ul. Kościuszki, na wysokości b. zajezdni PKS, w Prudniku doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i dostawczego volkswagena.

Poszkodowany został kierowca jednośladu, któremu na miejscu pomocy udzielił zespół ratownictwa medycznego.

Miejsce zdarzenia zabezpieczała straż pożarna oraz policja. Na czas prowadzenia akcji na drodze krajowej wprowadzono ruch wahadłowy. W tej chwili droga jest już w pełni przejezdna.

Przyczyny wypadku ustala policja.

Z miejsca zdarzania, w trybie alarmowym, strażacy udali się do Dobroszewic, gdzie – na terenie pól uprawnych – doszło do pożaru pojazdu ciężarowego.

7 KOMENTARZE

 1. To dopiero wredny kierowca busa ze chcial byc uprzejmy i puscic pieszego jak on smiał!! Busy na tory!!!
  A swoja drogą kiedy ktos zrobi porzadek z przyglupami bez tlumików? Wieczorami nie idzie okna otworzyc bo tak ryczą swoimi gruzami.

  • To weź i otocz szkoły i przedszkola ekranami dźwiękochłonnymi, bo dzieci też chałasują…
   …Ach tak to przecież tylko dzieci.
   Które też są wszędzie.
   A co do „przygłupów” bez tłumika, to niestety, ale zwykłe auta lub ciągniki rolnicze też potrafią zrobić hałas, a dużej części ludzi to nie przeszkadza. A tak na koniec, porządek to powinni zrobić, ale z przechodniami stojącymi przy pasach i rozmawiają.

 2. Ciekawe kiedy dojdzie do tragedii, przed rolnikiem. Jadąc rowerem trzeba wjechać przed nadjeżdżające z tyłu auta, a przy krawężniku ponad metr drogi zagrodzony separatorami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here