Jazz Prudnik Festival. Pierwszy dzień

3
(fot. Grzegorz Weigt)

Za nami pierwszy dzień festiwalu ze wspaniałymi koncertami. W piątek 5 sierpnia otwarta została strefa zabaw dla dzieci, muzyczna czytelnia, gastronomia. Grażyna Łobaszewska prowadziła dla chętnych warsztaty wokalne. O godz. 20.00 festiwal został oficjalnie otwarty przez burmistrza Prudnika Grzegorza Zawiślaka, dyrektora artystycznego festiwalu Ryszarda Czeczela, koordynatora festiwalu Sylwię Gawłowską i prowadzącą Agatę Gwóźdź.

W wieczornym koncercie wystąpiła Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore (50 lat na scenie). Wspaniały koncert, który przyciągnął tłumy słuchaczy. Następnie wystąpili Marta Król & Paweł Tomaszewski Group z projektem Tribute to the Police. Wieczór niezwykłych, nie tylko muzycznych wrażeń.

Relacja z koncertów, składy zespołów itp. w najbliższym wydaniu „Tygodnika Prudnickiego”. Tymczasem już dziś kolejne koncerty: Funk de Nite z Andym Ninvallem i Karen Edwards z zespołem. Początek o godz. 20.00.

3 KOMENTARZE

  1. JEST OK, wychowany na Hard Rocku, rozumie tez Jazz, cieszy mnie fakt ze po dluzszej przerwie wypalilio, frekwencja 120 % TAK TRZYMAC!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here