[FOTOGRAFIE] Co tam się działo!

1

Kąpiel w pianie zwieńczyła Otwarty Turniej Piłkarski Summer Cup 2022. Atrakcja ufundowana przez Starostwo Powiatowe (realizatorem byli druhowie OSP Rudziczka) wprawiła w zachwyt nie tylko najmłodszych.

Mimo niepewnej pogody w zawodach zorganizowanych na boiskach Powiatowego Kompleksu Sportowego im. Tradycji Pogoni Lwów i Polonii Bytom wzięło udział ponad 100 zawodniczek i zawodników ze szkół podstawowych. Dołączyli do nich goszczący w Prudniku na zgrupowaniu młodzi adepci futbolu z Łodzi.

– Świetna zabawa, dobry poziom rozgrywek, dużo atrakcji dodatkowych zapewnionych chociażby przez policję oraz ochotniczą i zawodową straż pożarną. Są też dmuchańce, stoiska z gadżetami, jest i poczęstunek, więc tak naprawdę nic nie brakuje – komentował na gorąco starosta Radosław Roszkowski.

Dla współorganizatora imprezy – Uczniowskiego Klubu Sportowego Orlik Prudnik – turniej był kolejną okazją do „wyławiania” talentów. Uczestników bacznie obserwowali trenerzy Przemysław Rudolf i Waldemar Bedryj.  (fot. Damian Wicher)  

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here