Zderzenie z TIR-em

12
(fot. Damian Wicher)

Jedna osoba została ranna w wypadku drogowym, do jakiego doszło dziś (12.07) w południe na wysokości centrum handlowego w Lubrzy. Obrażeń, na szczęście nie zagrażających życiu, doznał podróżujący osobówką. Pojazd zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierujący byli trzeźwi. Na miejscu pracując służby. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. Damian Wicher)
(fot. Damian Wicher)
(fot. Damian Wicher)
(fot. Damian Wicher)
(fot. Damian Wicher)
(fot. Damian Wicher)
(fot. Damian Wicher)

12 KOMENTARZE

  1. Jedyne o czym Tygodnik pisze to wypadki drogowe bo tylko to się w tym mieście dzieje ???? Gdzie burmistrz ja się pytam?? CO z rajdem malucha i półkoloniami?? Wstyd tu mieszkać!!

    • To się wyprowadź jak ci wstyd tu mieszkać. Jak masz dzieci to sobie je pilnuj i organizuj im czas. Mało w sieci prywatnych ofert wakacyjnych. Burmistrz ma ważniejsze sprawy niż półkolonie. A rajd malucha to do PTTK. Pewnie nie ma chętnych składki płacić to PTTK ledwie zipie. Czy wy ludzie myślicie że wam się wszystko za darmo należy ? Że wasze dzieci ma państwo wychowywać ? Weźcie się do roboty. Bo wasze roszczeniowe podejście do życia to żenada.

  2. „rodzicom, którzy woleliby jednak posłać dziecko na półkolonię burmistrz doradza skorzystać z usług prywatnych podmiotów ” …

  3. A ja się pytam co z szaletem miejskim pod Kozią Górą ? wykonawca wziął kasę, projekt zrealizowano i od razu przestał działać. Ludzie się odbijają od ściany z pełnym pęcherzem. CO z projektem przy małpim gaju tzw. Św. źródło (pompa), kto zdemontował pompę i dlaczego ? dlaczego projekt od razu padł i atrakcja nie jest czynna ? TO stawia Prudnik w złym świetle dla turystów. Co z wierzą widokową na Koziej Górze ? może-by metalową postawić ?

  4. Nie ma pieniedzy na dzieci, na wieze widokowa, na szalet,na pompe, doslownie na nic i nawet jednego budynku komunalnego nie otynkowano od 30 lat. Czy ktos mi wskarze w Prudniku choć jeden budynek komunalny co ma tynk na ścianie – bo ja widze same beztynkowce – bo wszystkie pieniadze ida na atrakcje dla emerytow. Zyjemy w miesce emerytow i priorytetem jest dostarczanie atrakcji emerytom bez wzgledu na koszty (nawet za cene likwidacji miejsc pracy) – trzeba sie przyzwyczaic bo bedzie znacznie gorzej. Generalnie to wszystko sie sypie nie tylko tynk z mieszkalnych budynkow komunalnych. Niedlugo braknie centralnego ogrzewania, prądu a moze nawet biezacej wody – trzeba zaciskac zeby jak powiedzial Prezydent Polski.

    • Dodam ze obecnie jest ocieplany mur ogrodzeniowy Starostwa Powiatowego od ul. Kosciuszki na calej dlugosci – juz naklejono styropian i czesc styropianu jest juz pokryta zaprawa. Ocieplac mur ogrodzeniowy ktory nie ma styku z zadnym budynkiem to jakis absurd za nasze pieniadze. Teraz „elementy” kopia w ten styroropian i jest juz kiladziesiat dziur w styropianie. Nalozenie zaprawy na ten styropian i tak nie zapobiegnie robienu nowych dziur przez „elementy” Budynkow komunalnych nie ma za co ocieplac czy otynkowac a na ocieplanie muru ogrodzeniowego to sa pieniadze.

    • Bo czekają że im otynkują. Sami mieszkańcy powinni ściepę zrobić i otynkować i pomalować. W końcu to wizytówka miejsca w którym żyją. Na fajki i jabole mają kasę. A na parę worków tynku i wiadro farby to już nie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here