[AKTUALIZACJA] Wygłupy z pianą w parku. 7 godzin czyszczenia i 2 tysiące złotych kosztów

5

Co najmniej po raz drugi ktoś wlał do zbiornika fontanny przed Pomnikiem 1000-lecia Państwa Polskiego i 700-lecia Miasta Prudnika pieniący się środek.

Efektem „wyczynu” było wypełnienie pianą zbiornika. Dodatkowo piana zaczęła wychodzić przez klapę studzienki w parkowej alejce. Super głupia „zabawa” kosztować będzie dodatkową pracę służb komunalnych, a środek chemiczny na pewno nie będzie obojętny dla parkowej roślinności.

[AKTUALIZACJA] Jak się dowiedzieliśmy „beka” z pianą kosztowała nas, podatników, 2 tysiące złotych, a służby 7 godzin pracy przy czyszczeniu instalacji. Również dziś Gmina dokumentowała zniszczenie przystanku autobusowego w Wieszczynie. Zdarzenia zgłoszone zostały policji.

5 KOMENTARZE

  1. I macie teraz waszą jebaną aleję słowa!! W tym mieście to prędzej aleja gówna!! Dobrze że ktoś tak zrobił może w końcu burmistrzowi się oczy otworzą!!

      • Raczej ośmiu lat rządów Platformy… Dzięki PiSowi się wszystko polepszyło!! A gdyby Tusk nie rządził w Europie i nie utrudniał im rządów w Polsce to by jeszcze lepiej było!! Ale niektózy mają za mały umysł żeby to zrozumieć…

        • Ha, ha, ha. Ciągle ględzisz jak to jest źle, a teraz piszesz, że jest super, bo PIS rządzi. I to nie od roku, czy dwóch lat, ale siedmiu!!!!! Typowa, pisowska schozofrenia. U was ciągle #tuskmusiodejść. Więc masz rację w tym pierwszym, faktycznie w Polsce jest teraz do dupy i czas to zmienić. PiS już sobie dłuuuuuuuugo porządził.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here