Nowa „miotła” w komendzie

12
(fot. KPP Nysa)

Nadkomisarz Rafał Ozimek zostanie nowym komendantem powiatowym policji w Prudniku. Zastąpi on mł. insp. Krzysztofa Urbana, któremu przypadnie stanowisko szefa jednostki w Nysie. Ozimek dotychczas był tam I zastępcą komendanta. Urban kierował prudnicką KPP od 2017 roku.  

12 KOMENTARZE

  1. Wszyscy z tego miasta uciekają, nawet policjanci!! Wstyd!! Gdzie jest burmistrz?? Rajd malucha i półkolonie ZLIKWIDOWANE, szpital ZLIKWIDOWANY, policja ZLIKWIDOWANA!! Nic w tym mieście już nie zostało!!

  2. Szkoda tylko ze po roku 89 nie doczekalismy sie takiej formacji policji ktora by sluzyla obywatelom w pierwszej kolejnosci a nie na sobie

  3. Ależ tu malkontenci! Gratulacje dla nowego komendanta! Życzę dobrej służby i trafnych decyzji. Przede wszystkim służba społeczeństwu, a nie politycznym prikazom!

  4. Problem lezy w formulach prawnych jakie funduje nam z greckiego Demos i Kratos( Wladza Ludu), wiec lud wykorzystuje prawo do popelniania przestepstw, policja nigdy nie byla instytucja tolerowana przez obywateli, tak jest do dzis na calym swiecie, jednak wyobrazcie sobie gdyby tych sluzb nie bylo, powstalby CHAOS na skale globalna, jeden z poslow naszego regionu postulowal o koniecznosci posiadania w domu broni palnej przez przecietnych obywateli, No idiotyz totalny!! nigdy nie mialem nic wspolnego z sluzbami mundurowymi , jednak uwazam ze policja panstwowa powinna miec duzo wiekszy zakres praw, tak jak w innych panstwach UE, PORZADEK MUSI BYC!!

    • Jak mam nie narzekać mieszkając w tym obsranym Prudniku, najgorszym mieście w Polsce które półkoloni zorganizować nie potrafi?? Zaorać!!

  5. Panie Krzysztofie! Życzę Panu sukcesów na nowym miejscu pracy, chociaż będzie to wielka orka. Nysa to nie Prudnik. Szkoda, że Pan o9dchodzi, zbudował Pan dobry zespół ludzi nastawionych na kontakt ze społeczeństwem zwłaszcza z seniorami. Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości na nowym stanowisku, które w ostatnim okresie w tamtejszej komendzie było złe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here