Komisariat będzie zamykany na noc

4
(fot. KPP Prudnik)

Od dziś (1 lipca) zmienia się system pracy w Komisariacie Policji w Głogówku.

Wprowadzone zmiany polegać będą na tym, że w obiekcie nie będzie stałej służby dyżurnej – informuje st. asp. Andrzej Spyrka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji. – Komisariat będzie czynny przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 6.00 do 22.00. W tym czasie policjanci będą obsługiwali petentów na miejscu oraz zajmowali się ich sprawami.

Wszystkie zgłoszenia alarmowe oraz telefoniczne przyjmowane będą przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Prudniku pod nr tel. 47 86 29 503 lub ogólnopolskim numerem alarmowym 112. W przypadku nieobecności funkcjonariuszy w Komisariacie Policji w Głogówku należy skorzystać z urządzenia głosowego znajdującego się przy wejściu do budynku.

– Głównym celem przedstawionych zmian organizacyjnych jest udoskonalenie oraz racjonalizacja struktur Komendy Powiatowej Policji w Prudniku, a także poprawa sprawności działania jednostki podległej w realizacji ich ustawowych zadań. Zapewniamy Państwa, że wprowadzane zmiany mają na celu tylko i wyłącznie skierowanie w teren większej ilości funkcjonariuszy dbających o bezpieczeństwo naszego powiatu – dodaje rzecznik Spyrka.  

4 KOMENTARZE

  1. czyli normalka cos sie dzieje w nocy w Glogowku to policja z Prudnika musi dojechac na miejsce i to jest wg komendanta z Prudnika p[odniesienie sprawnosci dzialana policji kurwica czlowieka trafia jak sie takie debilizmy czyta

  2. Glogowek nie jest tak zainfekowany patologia jak Prudnik,tu drobne pijaczki spia juz o 20, gorzej z mlodzieza tunelowa, oni koncza szwedacza o 4 rano, zawody samochodowe trwaja krocej, no tak do polnocy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here