W sobotę 4 czerwca przy ul. Księdza Skowrońskiego 28 w Prudniku otwiera się nowa restauracja. O libańskiej kuchni, długich godzinach otwarcia oraz o ofercie Kebab Mark, opowiada Joynal Rubel.

– Do Polski przyjechaliśmy już ponad 7 lat temu. Najpierw pracowałem razem z przyjaciółmi w Warszawie, Poznaniu, a od jakiegoś czasu prowadzimy już jedną restaurację w Oławie, Brzegu, Lubinie, Polkowicach i Namysłowie. Przez przypadek trafiliśmy również do Prudnika, gdzie postanowiłem otworzyć kolejny nasz punkt – opowiada Joynal Rubel.

– Co dobrego zjemy w Kebab Mark?
– Wiemy, że Polacy bardzo lubią kebab, ale my oprócz niego my oferujemy jednak dużo więcej. Chcemy zaprosić wszystkich na kulinarną podróż po smakach kuchni libańskiej i śródziemnomorskiej.

Zapraszamy naszych gości na kanapki, dania z grilla i sałatki. Mamy nadzieję, że wszystkim będzie smakowała nasza shoarma, grillowane szaszłyki i najróżniejsze kebaby. Wegetarianie mogą spróbować naszych kotlecików z mielonej cieciorki, hummusu czy baba ghanouz, czyli pasty z pieczonego bakłażana. Mamy też pyszne sałatki, a do picia polecamy Ayran – jogurt naturalny oraz nektar z mango/guavy. Na pewno nikt nie wyjdzie od nas głodny – dodaje z uśmiechem Joynal Rubel. – Po obiedzie zapraszamy wszystkich na filiżankę herbaty po libańsku oraz na pyszne ciasto baklawa, które przełożone jest kilkoma warstwami pokrojonych orzechów z miodem.

Restauracja Kebab Mark znajduje się w Prudniku, przy ulicy Księdza Skowrońskiego 28. Otwarta jest od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 24:00, w piątki i w soboty jest czynna od 10 aż do 1 w nocy. W niedzielę można ją odwiedzić między 11:00 a 24:00. Restauracja oferuje też dowóz do domu, szkoły i do firm.

KEBAB MARK
ul. Ks. Skowrońskiego 28
tel. 573682674

www.kebabmark.pl

— MATERIAŁ PARTNERA —

1 KOMENTARZ

  1. POLECAM. WSPANIAŁA KUCHNIA ŚRÓDZIEMNOMORSKA. Przeżyłam świetną podróż kulinarną. Wrażenia: mięso niedopieczone, sosy śródziemnomorskie najtańsze z makro, w nazwie kanapka a dostaje się w plackach (każdemu polakowi kanapka kojarzy się raczej z bułką, chyba że się mylę), warzywa fajne i świeże, duża i mała porcja jest takiej samej wielkości mimo że się płaci więcej za dużą porcję. Dopłata 1 zł za woreczek foliowy. Słaba znajomość języka u obsługi. Długo się czeka na realizację zamówienia. Wpadajcie tam i próbujcie tych wspaniałych specjałów. Poza tym lokal dysponuje fajnym wygodnym bezpłatnym parkingiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here