Patronat TP: Wystawa Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego w Prudniku

4

Już niecały miesiąc został do 23 Wystawy Twórców Ludowych i Rzemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko-Czeskiego w Prudniku.

Wyjątkową atrakcją imprezy będzie aleja miast Cittaslow, na której mieszkańcy miejscowości prezentować będą to, co mają u siebie najlepszego. Będzie też aleja kwiatów, pszczół i miodów. Z kolei dzieci będą mogły się wyszaleć w strefie animacji i dmuchawców. Będą też pewne zmiany w organizacji wydarzenia przy ul. Łuczniczej. tym razem scena znajdzie się na zewnątrz hali wystawowej, pod namiotem i obok stoisk gastronomicznych.

Oczywiście nie należy zapominać o tym, co podczas wystawy jest najlepszego – dziesiątek wyjątkowych stoisk ze wspaniałymi pracami artystów i rękodzielników. Prudnik zaprasza!

4 KOMENTARZE

  1. Wielka mi impreza co roku to samo jakies koraliki i wyszywanki i tyle… ale jakie miasto takie wydarzenie… najwyższy czas coś robic w tym mieście dbać o nie i sprzątać zawsze nie tylko raz w roku nad rzeką a skwery zieleni i miejsca przy sklepach zaśmiecone . Straz miejska wozi sie nowym samochodem ale poza tym zmian zadnych kto tym rządzi maja jakiegoś szefa ?

    • Drogi Panie, inaczej. Jacy mieszkańcy, takie miasto, a władze są tylko emanacją tych mieszkańców. Niech Pan to sobie weźmie do serca.

      • Bzdura ….. jaki gospodarz taki dom i jego obejście panie Hamruk…. Świetej pamięci burmistrz pan Zenon Kowalczyk był dobrym gospodarzem i dbał o miasto

        • Że miał swoje zalety to prawda, ale bez przesady. Idąc Pana wyliczanką – za jego kadencji na Wystawie Twórców też były koraliki i wyszywanki, a co więcej impreza była mniejsza, bo tylko w hali. Brud też był jak obecnie, a rzeki nikt nie sprzątał. A straż miejska też była jak teraz, niewiele się zmieniło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here