[AKTUALIZACJA] Dramatyczny wypadek na torach. Poszkodowany 11-latek

2
(fot. Wiktoria Wilczyńska)

Jak informuje fanpage FB Głogówek na przejeździe kolejowym między Nowymi a Starymi Kotkowicami doszło do wypadku. Na miejscu interwencji są zastępy straży pożarnej, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Zatrzymany został pociąg linii Nysa – Kędzierzyn-Koźle.

Do zdarzenia doszło przed godz. 17.00.

[AKTUALIZACJA] Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci doszło do zderzenia pociągu z quadem, którym kierował 11-letni chłopiec. Na miejscu lądował LPR którym poszkodowany w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala. Na miejscu trwają prace mające na celu ustalić okoliczności i charakter zdarzenia – informuje prudnicka policja.

Uważajmy na przejazdach kolejowych!

(fot. Wiktoria Wilczyńska)
(fot. Wiktoria Wilczyńska)
(fot. Wiktoria Wilczyńska)
(fot. KPP Prudnik)
(fot. Igor)
(fot. Igor)

2 KOMENTARZE

  1. 1500zł kurs + 200zł badania + 170zł egzamin. Tyle kosztuje zrobienie prawa jazdy AM (odpowiednik karty motorowerowej), które na skalę całej Polski wyrobiło jedynie kilkaset osób od 2013 roku. Kultura poruszania się po drogach i poznawania przepisów drogowych odchodzi do lamusa.
    Dzisiejsze dzieci nie mają kart rowerowych, nie znają przepisów (tak jak często ich rodzice) i nikt nie zwraca już na to uwagi. Kto słyszał o tym, żeby ktoś zapłacił mandat za to, że jego dziecko jeździ bez karty rowerowej i łamie przepisy drogowe?
    Kto codziennie nie ogląda setek pojazdów, które nie zatrzymują się na bezsensownie i hurtowo postawionych w Prudniku znakach STOP? – wasze dzieci na to patrzą. Nie na to, że łamiecie przepis, tylko na to, że wiecie, że coś jest bez sensu i się na to godzicie. A jak pokażecie, że można olać jedno, to można też olać drugie i trzecie, aż szczęście się wyczerpie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here