Napadali i okradali z pieniędzy

2
(fot. KPP Prudnik)

Do tych zdarzeń doszło na przełomie 17 i 18 kwietnia na terenie Prudnika. Dyżurny policji otrzymał informacje, że trzech mieszkańców miasta w krótkim odstępie czasu zostało napadniętych przez grupę młodych mężczyzn.

Napastnicy atakowali swoje ofiary, a następnie okradali je głównie z pieniędzy. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali na prawie 1000 złotych.

(fot. KPP Prudnik)

Niezwłocznie tą sprawą zajęli się prudniccy kryminalni. Śledczy już kilka godzin później na podstawie pracy operacyjnej wytypowali i zatrzymali trzech mężczyzn, których podejrzewali o te przestępstwa. Zatrzymani, to dwóch mieszkańców powiatu prudnickiego oraz mieszkaniec powiatu limanowskiego w wieku od 23 do 27 lat. Policjanci częściowo odzyskali skradzione mienie.

Zatrzymani usłyszeli już zarzuty rozbojów, których dopuścili się wspólnie i w porozumieniu. Mężczyźni przyznali się do winy. Za takie przestępstwa grozi im teraz kara nawet do 12 lat więzienia.

2 KOMENTARZE

  1. Chciałam zapytać dlaczego na osiedlu koło Sójki od pewnego czasu po zmroku nie działa oświetlenie jest zupełnie ciemno i strach przejść do domu choćby z biedronki która czynna jest do godz. 23. Proszę o interwencję w tej sprawie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here