[FOTOGRAFIE] Siatkówka: Jeszcze nie w tym sezonie

0

Mimo determinacji i woli walki zawodnicy SPS Walce musieli uznać wyższość turniejowych przeciwników. Stawką było wejście do finału decydującego o awansie do II ligi siatkówki mężczyzn.

Niekwestionowanym zwycięzcą trzydniowego turnieju (8-10 kwietnia) w Walcach była drużyna WKS Volley Wilczyce, która wygrała wszystkie mecze i razem z A.Z. Iwaniccy Gubin awansowała do rozgrywek finałowych.

– Sezon kończymy jako mistrzowie Opolszczyzny oraz zdobywcy III miejsca w lidze amatorów o mistrzostwo Kędzierzyna-Koźla, bogatsi o doświadczenie z turnieju półfinałowego, w którym mogliśmy się mierzyć z zawodnikami zdecydowanie bardziej doświadczonymi, którzy na co dzień mierzą się w wyższych klasach rozgrywkowych niż III liga – czytamy w podsumowaniu sezonu SPS Walce.

Turniej odbył się pod patronatem honorowym wójta gminy Walce Marka Śmiecha oraz senatora RP Beniamina Godyli. Obaj panowie wręczyli puchary zwycięzcy turnieju oraz drużynie gospodarzy.

WYNIKI TURNIEJOWYCH SPOTKAŃ

PIĄTEK (8 kwietnia)

  • A.Z. Iwaniccy Gubin – WKS Volley Wilczyce 2:3
  • SPS Walce – UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 0:3

SOBOTA (9 kwietnia)

  • UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki – WKS Volley Wilczyce 0:3
  • SPS Walce – A.Z. Iwaniccy Gubin 1:3

NIEDZIELA (10 kwietnia)

  • SPS Walce – WKS Volley Wilczyce 0:3
  • A.Z. Iwaniccy Gubin – UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki 3:1

SPS WALCE: Mateusz Marciniszyn, Paweł Różański, Paweł Himel, Marcin Woźniak, Rafał Jamrozowicz, Łukasz Bonczek, Aleksander Swacha, Jarosław Gorywoda, Mateusz Bonczek, Stanisław Schipp, Daniel Kozłowski, Mateusz Cebula, Sebastian Słaby. Trenerzy: Sławomir Bogocz, Rafał Jamrozowicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here