„Za idiotów masz wać pan swój lud”

3
(fot. Razem dla Głogówka)

Na niszczejące mienie gminne na terenie basenu zwracają uwagę mieszkańcy Głogówka. Na dowód swych słów prezentują fotografie z parasolami, które służby podległe burmistrzowi nie zabezpieczyły przed zimą.

Jeden z internautów ujawnił odpowiedz, jaką miał uzyskać od przedstawicieli magistratu w tej sprawie.   

– Tak wygląda zamarznięty i zaśnieżony basen zimą. Nie dzieje się tam nic specjalnego. A parasole mają kilkanaście lat i demontaż spowodowałby ich natychmiastową degradację. W tych warunkach mają szansę przetrwać zimę i posłużyć jeszcze sezon – czytamy.

Tłumaczeniem tym dolano jeszcze oliwy do ognia.

– Za idiotów masz wać pan swój lud, który z trudem znosi twój pisemny bełkot – grzmi administrator strony „Fakty i mity – Głogówek”. – Wystarczyło, by urzędnik odpowiedzialny za utrzymanie stanu gminnych obiektów sportowych, wykonał swoją pracę jak należy, a nie musiałbyś pan łgać, że parasol się degraduje. Degradacja następuje, ale naszej gminy, a parasole należało złożyć i przed zimą zabezpieczyć!

3 KOMENTARZE

  1. Co na to nasz” ziomek” z Prudnika, obecny Burmistrz Glogowka, tez popiera bzdurna wypowiedz swoich urzednikow? Jest szansa, wy…. szympansa, jak pojdzie gladko to cale stadko!!

  2. a ty Teo uwazasz ze tak ma wygladac zimowy wystroj basenu, tylko bombki powiesic z lampionami, bedzie choinka, i nic sie nie zmarnuje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here