Uwaga! Duże ograniczenia ruchu w Prudniku

8

W wyniku prowadzonych prac drogowych w rejonie skrzyżowania ul. Powstańców Śląskich z Kolejową w Prudniku są znaczne utrudnienia w ruchu pojazdów (godz. 11:05). Korki są od strony Lubrzy, ul. Kościuszki oraz w mniejszym stopniu od ul. Wiejskiej, Skowrońskiego i Prężyńskiej.

Kierowcom, którzy chcą ominąć centrum miasta, sugerujemy objazd ul. Nyską i obwodnicą.

8 KOMENTARZE

 1. Wy lepiej instalbud zrównajcie z ziemią przy rondzie przy lidlu i zróbcie zjazdy bezkolizyjny. Instalbud już jest pustostanem (firma zmieniła lokalizację). Rondo przy lidlu wymaga przebudowy.

  • Poza tym, że Chłop ma rację o sensowności takiego rozwiązania, tak miało być od początku, pozostaje fundamentalny problem – to działka prywatna, więc nie wiem, do kogo piszesz „wy”? Do właściciela, żeby sobie wyburzył? Czy może do zarządcy drogi z Opola, żeby podjął się kosztownej procedury przeprojektowania skrzyżowania i wywłaszczenia? Chyba, że liczysz, że Opolszczyzna coś dla Prudnika zrobi.

   • Chyba w cuda wierzysz, oni nawet nie potrafią zrobić bezpiecznego chodnika przez rondo między Prudnikiem a Lubrzą, a co dopiero takie coś. Opolskie do likwidacji!

   • Do Prudniczanin. Nie ważne kto i jak, poco wnikać! ważne żeby przebudować to rondo. To samo prosi się przy rondzie Szozdy przy nowej galerii ( tam w zasadzię są juz zjazdy – lubrza – nysa – wjazd do ZECU, oraz Prudnik – Głogówek wolny pas zieleni …i zjazdy bezkolizyjne gotowe. Ważna idea a resztę się zrobi jak się chce.

    • Sorry, ale prezentujesz naiwne podejście. Sąsiadowi nie przerobisz podjazdu, bo to jego, koniec i kropka. Możesz pisać do burmistrza, możesz błagać starostę, albo wzywać sołtysa z sąsiedniej wsi, a to i tak w niczym nie pomoże.

     • pomoże pomoże, siła Internetu jest przeogromna. Wiecznie tam ta wieża przy rondzie po byłej straży pożarnej nie będzie stać.

     • Rondo Szozdy w końcu przebudują, co do tego nie mam wątpliwości, bo wszyscy sobie z tego zdają sprawę, że tak jak obecnie być nie może. Natomiast na przerabianie ronda Wyklętych kosztem działki z remizą nie ma co liczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here