Obywatelskie zatrzymanie

4

W nocy z soboty na niedzielę (13/14 listopada) ok. godz. 22:16, na ul. Poniatowskiego w Prudniku pracownik firmy ochroniarskiej dokonał obywatelskiego zatrzymania człowieka, kierującego samochodem fiat tipo, który znajdował się w rowie. Zatrzymujący wyczuł od niego alkohol, ponadto kierowca poruszał się chwiejnym krokiem.

W poniedziałek zwrócimy się do prudnickiej policji o informację na temat szczegółów zdarzenia.

[AKTUALIZACJA, 15.11.2021, 14:25] Policja potwierdziła informację naszego czytelnika. 61-latek kierujący osobowym fiatem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Świadkiem tego zdarzenia był pracownik ochrony, który jechał za nim. Badanie alkomatem pokazało, że mieszkaniec powiatu prudnickiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie – informuje Komenda Powiatowa Policji w Prudniku.

Nie bądź obojętny! Widzisz osobę wsiadającą do samochodu pod wpływem alkoholu? Zauważyłeś, że jadący samochód porusza się „od krawężnika do krawężnika”? Poinformuj policję!

4 KOMENTARZE

  1. A kiedy widzimy czarny śmierdzący dym z komina który jest efektem spalania plastikowych śmieci czy można wezwać policję lub straż miejską ?

  2. Ja myślę, że nie tylko można ale i należy. Tylko Straż Miejska w Prudniku to widmo. Moim zdaniem oni powinni przez cały sezon zimowy kontrolować śmiecio-spalaczy. Wy zaś ludziska nauczcie się palić w piecu metodą od góry (film na youtube). Przestańcie nas wszystkich truć!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here