Barańska odwołana

6
(fot. Damian Wicher)

Teresa Barańska straciła stanowisko wicewojewody. Prudniczanka została odwołana w wyniku „politycznej układanki”. Wniosek wojewody został już przyjęty przez premiera.

Potwierdzam, że pani Barańska żegna się dziś (8.11) z urzędnikami urzędu, a także administracją zespoloną, którą kierowała przez ostatnie dwa lata. Odwołanie pani wicewojewody z tego stanowiska jest wypadkową ustaleń koalicyjnych, czyli polityki ogólnokrajowej – poinformowała cytowana przez Radio Doxa Martyna Kolemba-Gaschka, rzeczniczka wojewody opolskiego.

Następcą Barańskiej prawdopodobnie zostanie przedstawiciel stowarzyszenia OdNowa RP. Jego lider Marcin Ociepa w zeszłym tygodniu zdradził, że ugrupowanie będzie miało pięciu wiceministrów i kilku wicewojewodów w zamian za nawiązanie współpracy z Jarosławem Kaczyńskim, jako czwarty koalicjant Zjednoczonej Prawicy.

6 KOMENTARZE

  1. Jaki bilans ma pani Barańska na zamknięcie swojego urzędowania? Odnoszę wrażenie, że Prudnik niewiele na tej zmianie straci.

  2. Pani Barańska nie jest Prudniczanką a tak naprawdę Prudnik nic nie straci ta pani tylko pokazywała się na uroczystościach i odbieraniu kwiatów

  3. No i kolejny przykład siastania stołkami przez ignoranta kaczkę
    Jak długo jeszcze ten pokur…… będzie niszczył i dzielił naród?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here