[WIDEO] Endless w Pałacu Stu Pokoi

5

Bardzo  mroczny i bardzo rockowy jest najnowszy klip do utworu Endless zespołu Misscore.

Grupa nagrała materiał w pałacu Rozkochów koło Głogówka. Wciąż bardzo mała znana rezydencja rodu szlacheckiego ziemi prudnickiej Seherr-Thossów okazała się być wyśmienitym miejscem do nagrania teledysku. Czekające na remont pomieszczenia (a jest ich sto), wzmocnione efektami światła i dymu, budują aurę tajemnicy i zagadki.

Premiera teledysku na kanale youtube miała miejsce 10 października. Prudnicko-lubrzańska wokalistka grupy Natalia Rygiel zaprasza do posłuchanie i obejrzenia!

5 KOMENTARZE

  1. Ten cały Rozkochów to już przemawia przez was wszystkich włącznie z TP w aspektach NARCYZMU.
    Może by tak coś nowego o Zamku w Łące Prudnickiej napisać …. może jakiś reportaż i plany na przyszłość, plany na ratunek tego zabytku.

    • O zamek w Lace Prudnickiej nikt sie nie upomnii, nikt nie wylozy takiej kasy aby chociaz nie zawalil sie przy silnym wietrze (Konserwator Zabytkow srodkow pewnie nie ma), 50 lat temu juz bylo nieciekawie, teraz jest fatalnie , ma natomiast szanse na „nowe zycie” zamek Pruszkowskich w Bialej, jest dzis w lepszym stanie od zamku w Glogowku przed remontem, watpie czy obecny prywatny wlasciciel ma w planach remont budowli jak robia to w Niemodlinie !?

    • Coś nowego? A co nowego tam się wydarzyło? Jeden artykuł raz na kwartał wystarczy, żeby napisać, że nic się nie dzieje. Opolski urząd konserwatora już wywiesił białą flagę i ogłosił, że nic więcej w tej sprawie nie jest w stanie zrobić. Już panu kiedyś pisałem, skoro wyraża pan taką troskę o ten zabytek, to proszę zacząć działać, znaleźć nowego, poważnego właściciela, założyć stowarzyszenie, promować obiekt i organizować wydarzenia. Na razie NIKT poza mediami i kilkoma radnymi, nie robi nic, żeby upomnieć się o ten zabytek. Urzędy, od konserwatora zabytków, po lokalne samorządy, nie są zainteresowani, albo ich działania są nieefektywne, zabytek zamienia się w coraz większą ruinę. Samorządy prudnickie nie mają pieniędzy i boją się brać na swoje barki ten potężny obiekt, Państwo Polskie jest tak samo biedne, bo nie wykazuje większego zainteresowania obiektem, poza nieskonkretyzowanym zupełnie pomysłem wywłaszczenia przez starostwo, bez wskazania, kto zapłaci odszkodowanie i jaki jest dalszy plan. Dla Opola i Warszawy zamek w Łące to nie Pałac Saski. Z całym szacunkiem, ale anonimowymi wpisami, nic pan nie wskóra. Tu trzeba działać. Na razie wypada jeździć do Rozkochowa i podpatrywać, jak się ciężko pracuje nad tym, by ruinę wydobyć z niebytu.

  2. Mroczny jest też klimat na osiedlu Jesionowe Wzgórze gdzie od godzin popołudniowych nie da sie otwierać okien ze względu na zadymienie na smog i trujące powietrze. Są od tego odpowiednie służby i jak zwykle kolejną zimę nikt sie tym nie zajmie. To jest bardzo ważny problem mieszkańców i bardzo proszę aby sie tym tematem zająć. Przed wyborami to nam obiecano

    • Zgadzam się w 100 procentach. Te wszystkie domki z ogrodowej i wileńskiej czy soboty tak nas trują, że szok. Ludzie nie potrafią palić w piecach metodą od góry,co gorsza palą ŚMIECI stąd taki smród i dym. Nie dość że siebie trują to i nas. Kiedy Straż Miejska zajmie się tematem ? Kiedy w tej sprawie ktoś coś napisze mądrego ( TP można prosić o jakiś artykuł ? w ramach działań edukacyjnych i szkoleniowych ? ). TP może to dzięki waszym artykułom mieszkańcy zmienią mentalność dla dobra nas wszystkich ….dla naszego zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here