[AKTUALIZACJA] Uwaga! Zaginął mieszkaniec Prudnika

6

[AKTUALIZACJA] Krótko przed północą prudnicka policja poinformowała o odnalezieniu zaginionego mieszkańca Prudnika. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W niedzielę (11 kwietnia) o godz. 15:30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna jest szczupłej budowy ciała, ma ok. 175 cm wzrostu. Ubrany był w czarną kurtkę z kapturem, granatowe spodnie, czarne sportowe buty z białą podeszwą. Może poruszać się pojazdem typu bus marki Renault Trafic (…) koloru białego.

Osoby które posiadają jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Prudniku tel. 47 8629 203-204.

6 KOMENTARZE

  1. Znowu i ponownie informacje wyłącznie z Policji. A ja jako podatnik oczekuję informacji z działalności Straży Miejskiej w Prudniku. Interesuje mnie co robią i ile skontrolowali kopciuchów zatruwających nam powietrze w mieście.

    • Odezwał się prudnicki wąż. A Ty chłopie czym się ogrzewasz ? Bo nie wiem czy w Prudniku 2% ogrzewania jest ekologicznego. O ile mieszkasz w bloku to kotłownie masz ogrzewaną węglem, więc też jesteś kopciuchem, tylko że twój kopciuch truciciel jest trochę dalej. A jak tak będziesz szczekał to Ci zrobią eko kotłownie i podwyższą Ci czynsz czterokrotnie. I ciekawe czy dalej będziesz szczekał na kopciuchy ????

      • Odezwał się prudnicki jaszczur, który pali byle czym albo plastikiem i cieszy się, że nie ma czym oddychać ale ma ciepło pod 4 literami. Ja ogrzewam się folią grzewczą na podczerwień a wodę grzeję prądem za śmieszne pieniądze. Można ? można, tylko trzeba chcieć i trzeba trochę ruszyć mózgiem. Problem w tym, że wiele osób tego mózgu nie ma. Niestety zmienić świadomość naszego społeczeństwa to bardzo ciężka sprawa. Tacy ludzie wolą zatruwać siebie, sąsiada, własne dzieci i innych i nie zdają sobie sprawy, że to prowadzi do chorób płuc. Pytanie kto was będzie leczyć w tym mieście ?

  2. Ch lopie i bardzio dobre ze pytasz o tych pasibrzuchow nie robia nic dupy woza samochodem i rano nawet pod szkolami teraz nie musza stac ana miescie ich nie widac tym bardziej na wsiach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here