Bandytyzm w biały dzień

10
(fot. Czytelniczka)

Do dantejskich scen doszło dziś (8.03) w centrum Prudnika

Dochodziła godzina 15.00, gdy do jednego ze sklepów weszło dwóch mężczyzn narodowości romskiej.  

– Drzwi rozwalili – relacjonują świadkowie zdarzenia. – Jeden patrol policji nie dał rady, to sprowadzili posiłki. Gości zabrali w kajdankach.

Sprawcy wszczęli awanturę w lokalu.

– Mieli też grozić pozbawieniem życia ekspedientce, jak również jeden z nich zniszczył wyposażenie sklepu – informuje „TP” st. asp. Andrzej Spyrka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.

Napastnicy nie potrafili wyjaśnić powodu swojego zachowania. Byli pijani.

– Obaj zostali zatrzymani do wytrzeźwienia – dodaje rzecznik Spyrka.

Przestępcy w wieku 37 i 38 lat noc spędzą w „metalowej klatce” w komendzie. Później grożą im kraty na dłużej.  

10 KOMENTARZE

 1. I co im zrobią takiego? Zapewne nic..
  Teraz cyganow to i policja się boi! Dostaną pouczenie i na tym się zakonczy sprawa.
  Do roboty pogonić to by się nauczyli ,głupoty by im do głowy nie przychodziły. a nie wiecznie żerować na nas podatnikach…

 2. Łatwo oceniać ludzi przez pryzmat pochodzenia. Romowie to ważny element tkanki naszego miasta i niema mojej zgody na rasizm. Dzięki nim Prudnickie ulice nie są takie nieme i smutne, gdy rozbrzmiewa akordeon i kastaniety noga sama rwie się do tańca. Ore ore

 3. Cos im sie pomylio ; XIII INTERNATIONAL ROMA DAY jest dopiero za miesiac- 8 kwietnia, widac nie mogli sie doczekac!?

 4. Rasistowskie p*y ! Cygan coś zrobi to najlepiej wszystkich do jednego worka wrzucić! Musiało im się coś w głowach poprzewracać bo nic takiego nie powinno mieć miejsca a w szczególności u nas w Prudniku , narobili wstydu dla nas , dla CYGANÓW przed naszymi kolegami, znajomymi , sprzedawcami w sklepie czy zwykłego przechodniego człowieka i szczerze nad tym ubolewamy , ale nikt nie siedzi w czyjejś głowie i nie możemy płacić za czyjeś błędy. To jest też nasz kraj bo się urodziliśmy w Polsce i mamy nadany numer PESEL tak jak każdy obywatel Rzeczpospolitej jesteśmy kurwa Polakami! Zanim napiszesz coś złośliwego to się zastanów aby kogoś nie upokorzyć bo karma wraca !

 5. Znam tylko tylko jedna nacje na swiecie , ktora jest gorsza od Cyganow .
  Wszyscy lewacy zanim zaczeli masowo wciskac nam chroby psychiczne LGBT jako zdrowy odruch demokracji to wczesniej sikali do majtek z radosci najpierw na widok ruchu feministycznego a potem wlasnie na widok Cyganow.
  Tak stopniowo zwiekszali nami dawke trucizny by rozbic spoleczenstwo, a ukoronowaniem bylo postawienie sedziow ( najczesciej z nadania PZPR-u i ich potomkow ) ponad prawem i wydawanie przez nich smiesznie malych wyrokow dla wszelkiego bandyctwa w ktorym zawsze wiedli prym wlasnie Cyganie . Wszelkie klamliwe proby zaszczekanie nas opowiesciami o muzyce i „kulturze” ( jakiej , do diabla ? , chyba kulturze kradzenia kur na wsi i wrozenia z kart oraz z reki ) cyganskiej nie sa w stanie ukryc tego , co kazdy normalnie widzacy czlowiek zna od lat w Prudniku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here