[WIDEO] Prudnicka firma podbija serca fanów amerykańskich samochodów

0

Robert Buczyński (Buczooo), autor popularnego kanału motoryzacyjnego Hi_5 (Instagram, YouTube – 346 tys. subskrypcji) gościł w Prudniku, gdzie odwiedził firmę Ram Factory, zajmującą się importem, remontem i przeróbkami samochodów z USA i Kanady (choć nie tylko amerykańskich). Oczywiście nie byle jakich – takich dużych, szybkich, z ogromną mocą i wciąż rzadkich na polskich drogach. Wśród nich jest na przykład oryginalny humvee, który służył w armii amerykańskiej podczas wojny w Iraku. Pojazd nadal jest w pełni sprawny i udowadnia to podjeżdżając stromym stokiem Kaplicznej Góry.

Robert przestawia Tomka i Bartka z Ram Factory, z którymi rusza na offroad w Lesie Prudnickim. Gościowi wizyta w Prudniku bardzo się podobała.

Niektóre pojazdów, w różnej fazie dopieszczania, można na co dzień zobaczyć na posesji b. młyna przy „Biedronce” na ul. Sienkiewicza i Młyńskiej.

Na koniec jeszcze link do innego materiału o prudnickiej firmie na kanale Terenwizja. Tu panowie więcej opowiadają o swojej firmie i pasji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here