Trwa Wielki Finał „Szlachetnej Paczki”

1

W powiecie prudnickim działają tradycyjnie dwa rejony – w Prudniku i Głogówku, w ramach który paczki trafiają do potrzebujących rodzin.

Pierwsze paczki trafiły od darczyńców do rodzin. Towarzyszyło temu wiele emocji, radość, wzruszenie. To był wielki dzień dla każdego z nas! – komentują prudniccy wolontariusze. – Każdemu, kto dołożył cegiełkę do tej pięknej inicjatywy, bardzo dziękujemy. Serce raduje się na spotkanie z dobrymi ludźmi.

Jak informuje nas liderka prudnickiego rejonu Szlachetnej Paczki Agnieszka Wilk dziś prezenty trafiły do 14. rodzin.

W Prudniku magazyn SzP tradycyjnie znajduje się w Domu Katolickim. Akcję tradycyjnie wspiera burmistrz Prudnika Grzegorz Zawiślak, który od lat działa w „Szlachetnej Paczce”.

Do inicjatywy włączył się samorząd Gminy Głogówek z Radą Miejską i burmistrzem Piotrem Bujakiem, Młodzieżowa Rada Miejska w Głogówku oraz klub sportowy APN Głogówek.

Dla potrzebującego – 60-letniego mieszkańca naszej gminy, samotnego, schorowanego, w trudnej sytuacji finansowej, udało się zakupić: opał, pralkę, lodówkę, kołdrę, obuwie, odzież, żywność trwałą, koce, poduszki, ręczniki, środki czystości itp. – informuje Gmina Głogówek.

Jutro kolejny dzień akcji.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here